اجتماعی

تاییدیه استاندارد 78 درصد جایگاه های سی ان جی استان زنجان

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زنجان ، از تاییدیه های مربوط به استاندارد سازی و بازرسی های ادواری جایگاه های سی ان جی در این استان ، خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،حمید حبیبی ضمن اشاره به وضعیت استاندارد سازی جایگاه های عرضه سوخت سی ان جی در سطح استان اظهار داشت : 78 درصد جایگاه ها دارای تاییدیه های مربوط به استاندارد سازی و بازرسی های ادواری هستند که این اقدام می تواند در بهبود شرایط ایمنی و جلوگیری از حوادث ناشی از فرسودگی تجهیزات به هنگام دریافت سوخت کمک کند .

وی بیان کرد : درطول یک ماهه اول سال 1401 ، 43 میلیون و 47  هزار متر مکعب سی ان جی معادل با همین مقدار بنزین مصرف که نسبت به ماه مشابه در سال گذشته ( یازده و نیم )  درصد رشد نشان می دهد.

در پایان حبیبی تعداد جایگاه های عرضه سوخت پاک سی ان جی در سطح استان زنجان را  40 باب ذکر کرد و گفت : استفاده از این سوخت و ترغیب و تشویق خودروهای عمومی برای گاز سوز کردن باید در دستور کار تمامی دستگاه های مربوطه در سطح استان قرار بگیرد تا با استفاده از این فرآورده به عنوان جایگزین سوخت بنزین و افزایش آلودگی های زیست محیطی کاست .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا