اجتماعی

تأمین بسته های تحصیلی برای 7100 دانش آموز تحت حمایت زنجانی

با برگزاری رویداد ملی و معنوی جشن عاطفه ها و مشارکت خیران نیک اندیش زنجانی و هم افزایی آن با منابع داخلی این نهاد برای 7100 دانش آموز تحت حمایت کمیته امداد بسته های تحصیلی در آستانه بازگشایی مدارس تهیه و توزیع می شود.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،رویداد ملی و معنوی شور عاطفه ها همزمان با سراسر کشور در قالب “پویش تامین مایحتاج تحصیلی دانش آموزان” با هدف ترویج فرهنگ خیر و احسان و کمک به تامین بخشی از لوازم تحصیلی دانش آموزان نیازمند تا پانزدهم مهرماه سال جاری در استان زنجان اجرا می شود.

روح اله صالحی مدیرکل کمیته امداد استان زنجان با ارائه گزارشی از روند مشارکت مناسب مردم خیر استان در کمک به دانش آموزان مستعد نیازمند، گفت: رویداد ملی و معنوی شور عاطفه ها همزمان با سراسر کشور در قالب “پویش تامین مایحتاج تحصیلی دانش آموزان” با هدف ترویج فرهنگ خیر و احسان و کمک به تامین بخشی از لوازم تحصیلی دانش آموزان نیازمند تا پانزدهم مهرماه سال جاری در استان زنجان اجرا می شود.

صالحی با بیان اینکه توانمندسازی فکری، فرهنگی و تحصیلی مددجویان عزیز تحت حمایت یکی از فعالیت های این نهاد در این بخش است، افزود: در حال حاضر 7100 دانش آموز نیازمند مستعد تحت حمایت از خدمات این نهاد بهره مند هستند و مشارکت خیران و نیکوکاران در تامین بخشی از ملزومات آموزشی مورد نیاز در تقویت استعداد های آنان اثر بخش است .

وی همچنین افزود: با برگزاری رویداد ملی و معنوی جشن عاطفه ها و مشارکت خیران نیک اندیش زنجانی و هم افزایی آن با منابع داخلی این نهاد برای 7100 دانش آموز تحت حمایت کمیته امداد بسته های تحصیلی در آستانه بازگشایی مدارس تهیه و توزیع می شود.

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان شور عاطفه ها را فرصت مناسبی برای ترویج و فرهنگ سازی خیر و احسان عنوان کرد و ادامه داد: کمکهای دانش آموزان و دانشجویان به دانش آموزان مستعد نیازمند علاوه بر ترویج همدلی و نهادینه کردن فرهنگ نیکوی خیر و احسان ، زمینه شکوفایی استعداد های دانش آموزان مستعد را نیز فراهم می سازد .

صالحی با اشاره به اینکه رویداد ملی و معنوی شور عاطفه ها از 15 مرداد آغاز و تا 15 مهرماه سال جاری ادامه دارد، افزود: خیران و نیکوکاران، دانش آموزان،دانشجویان، فرهنگیان و عموم مردم ولایی استان می توانند از طریق کد دستوری#024*8877* ویا شماره کارت 6037997950030420 در کمک به تهیه ملزومات آموزشی وتحصیلی دانش آموزان مستعد نیازمند مشارکت نمایند . 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا