اجتماعی

بیش از 30 هزار جریمه مواصلاتی بین استانی اعمال شد

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،سردار رحیم جهانبخش در نشست خبری با اصحاب رسانه با اشاره به اینکه سالروز فتح خرمشهر نقطه عطفی در تاریخ ملت ایران است؛اظهار داشت:آزادسازی خرمشهر از اهداف مهم و استراتژیک اقتصادی و نظامی بود که با فتح آن، معادلات دشمن به هم ریخت.

وی با اشاره به اینکه امروز یکی از مهمترین کارهای پلیس آماده شدن برای انتخابات است، خاطر نشان کرد: پلیس از همان ابتدا درگیر انتخابات بوده است چرا که نیروی انتظامی یکی از مراجع چهارگانه در استعلام افراد است.

فرمانده انتظامی استان زنجان با بیان اینکه برخی از فعالیت‌های پلیس از شش ماه قبل آغاز شده است، تصریح کرد: در حال حاضر تبلیغات در فضای مجازی، نظارت بر جلوگیری از انتشار شایعات، حفاظت از شعب اخذ رأی، تأمین امنیت بسترهای انتخاباتی از جمله اقداماتی است که در حوزه انتخابات انجام می‌شود.

سردار جهانبخش از فعالیت شش هزار نیروی پلیس در بحث انتخابات خبر داد و اظهار کرد: همزمان بیش از دو برابر این ظرفیت از نیروهای پلیس و سایر نیروهای امنیتی آماده‌باش برای جلوگیری از ایجاد اختلال هستند.

وی با بیان اینکه امسال شاهد افزایش تعداد شعبات اخذ رأی در استان زنجان هستیم و این موضوع جلوی تجمعات افراد را در شعبات می‌گیرد و فاصله‌گذاری اجتماعی نیز رعایت می‌شود تصریح کرد: تعداد شعبات اخذ رأی در استان زنجان ۱۵ درصد افزایش یافته است.

این مقام مسئول با تاکید بر اینکه اقدامات حفاظتی نیروها تا اتمام شمارش آرا در شعبات انجام انجام می شود عنوان کرد: نیروهایی نیز در استان آماده باش خواهند بود و با افرادی که به دنبال غرض ورزی و ایجاد ناامنی باشند، برخورد خواهد شد.

فرمانده انتظامی استان زنجان گفت:مشارکت در انتخابات یک اصل است چرا که حضور در صحنه انتخابات قدرت و اقتدار ملی کشور را نشان می‌دهد.

جهانبخش با بیان اینکه رگه‌های امید در بین مردم برای دولت بعد مشاهده می‌شود عنوان کرد: مردم به دولت جوان، انقلابی و مومن آینده امید دارند.

وی با بیان اينکه دولت در جامعه بسیار موثر است و بدنه دولت در سرنوشت کشور بسیار اهمیت دارد تصریح کرد : یکی از رسالت‌های مهم رسانه این است که اهمیت دولت را به مردم اعلام کنند.

این مقام مسئول افزود: مدیریت اهمیت ویژه‌ای دارد برای نمونه سال گذشته با ورود و مدیریت دادگستری استان واحدهای بزرگ و مصیبت زده استان نجات یافتند و اگر دادگستری استان به موقع ورود نمی‌کرد بیش از پنج هزار نفر در این بنگاه بزرگ اقتصادی دچار چالش می‌شدند.

فرمانده انتظامی استان زنجان تصریح کرد:مجموع کشفیات استان بیش از یک تن و ۶۰۶ کیلوگرم در سطح استان است ودر همین راستا دو هزار و ۳۷ معتاد جمع‌آوری شده است.

سردار جهانبخش با اشاره به اینکه در اعمال محدودیت‌ها زنجان رتبه اول کشوری را دارد، بیان کرد: زنجان استان مواصلاتی است به خاطر همین تعداد جرایم استان ما زیاد است.

وی با اشاره به اینکه در بحث قاچاق نیز بیش از ۳۲ میلیارد تومان کشفیات کالای قاچاق را داشتیم، خاطر نشان کرد: این میزان ۱۷۰ درصد نسبت به سال قبل افزایش داشت.

فرمانده انتظامی استان زنجان با اشاره به اینکه در حوزه سرقت نیز ۱۸۰ درصد افزایش را داریم، بیان کرد: دستگیری‌های متعددی در این حوزه داشته‌ایم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا