سیاست

بیش از 2 هزار نفر به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام می شوند

فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان با بیان اینکه اردوهای راهیان نور دانش‌آموزی از 10 آذر آغاز می‌شود، گفت: پیش‌بینی شده که بیش از 2 هزار نفر به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام و از این مناطق باید کنند.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،سردار جهانبخش کرمی فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان در جلسه شورای اداری استان زنجان با موضوع بسیج سازندگی با اشاره به پروژه‌های عمرانی در حال اجرای سپاه استان اظهار داشت: مجموع پروژه‌های عمرانی بسیج و سپاه یک هزار و 394 پروژه است که 146 مورد افتتاح می‌شوند و بقیه در حال اجرا است.

وی با بیان اینکه چهارمین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج نیر به مناسبت در زنجان برگزار می‌شود، اضافه کرد: فضاسازی در سطح استان، آغاز طرح جهاد روشنایی با 5 پنل خورشیدی 5 کیلو وات، غبار روبی و عطر افشانی مزار شهدا، توزیع کمک‌های مومنانه، ویژه‌برنامه دختران حاج قاسم در مدارس، برنامه‌های روشنگری و یادواره شهدا با عنوان«آبروی محله» از دیگر برنامه‌های سپاه است.

سردار کرمی با بیان اینکه اردوهای راهیان نور دانش‌آموزی از 10 آذر آغاز می‌شود، گفت: پیش‌بینی شده که بیش از 2 هزار نفر به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام و از این مناطق باید کنند.

فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان با اشاره به دیدار بسیجیان سراسر کشور با مقام معظم رهبری است، اضافه کرد: فرمایشات به صورت زنده پخش خواهد شد، کما اینکه 80 هزار بسیجی در نقاط مختلف استان و بیش از 5 میلیون بسیجی در کل کشور به‌صورت زنده از فرمایشات ایشان بهره‌مند خواهند شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا