اجتماعی

بیش از 152هزار تخلف سرعت غیرمجاز در جاده های زنجان ثبت شد

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان زنجان گفت : در تیرماه سال جاری بیش از 3 میلیون و 109 هزار و 969 خودرو در محورهای مواصلاتی استان زنجان تردد داشتند.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،جعفر قزوینیان  با اعلام این خبر اظهار داشت : 152 هزار 224 مورد تخلف سرعت غیرمجاز و 11 هزار و 681 تخلف اضافه‌بار از طریق سامانه‌های منصوب در محورهای مواصلاتی استان در این مدت ثبت و ارسال‌شده است.

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان زنجان تصریح کرد : بر اساس آمار استخراجی 18 دستگاه تردد شمار منصوبِ در ورودی و خروجی محورهای مواصلاتی استان زنجان، 3 میلیون و 109 هزار و 969 خودرو در مبادی ورودی و خروجی استان در تیرماه سال جاری تردد داشتند.

وی گفت : بیشترین ترافیک طی این مدت در آزادراه زنجان – قزوین با حدود 593 هزار و 621 وسیله نقلیه و با نرخ متوسط 1039 تردد در ساعت ثبت‌شده است.

قزوینیان بابیان اینکه ، 18 درصد از کل ترددها مربوط به وسایل نقلیه سنگین است ، ادامه داد : میانگین سرعت متوسط استان 82 کیلومتر است و بیشترین سهم تردد پلاک‌های غیربومی در محورهای استان مربوطه با استان‌های تهران و آذربایجان شرقی است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا