اجتماعی

بيش از 1000 ديدار با خانواده‌هاي شهدای زنجانی انجام شد

مديركل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان زنجان گفت: در سه ماهه نخست سال جاری بیش از 1000 دیدار با خانواده معظم شهدا در زنجان انجام شده است.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،امیرعلی نیک‌بخش با اشاره به اینکه دیدار با خانواده شهدای والامقام یکی از مهمترین برنامه‌های بنیاد شهید است، اظهار کرد: این دیدارها در قالب طرح سپاس و با همکاری مسئولان استان صورت گرفته است.

وی با اشاره به اینکه خادمین شهدا علاوه بر دیدارهای حضوری به صورت تلفنی نیز همواره جویای احوال جامعه ایثارگری هستند، تصریح کرد: در سه ماهه نخست سال 1401 مسئولان بنیاد شهید 1000 تماس تلفنی نیز با این عزیزان برقرار کرده‌اند.

مديركل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان زنجان در ادامه با بیان اینکه يكي از وظايف بنياد شهيد توجه به نيازهاي هر يك از گروه‌ هاي جامعه ايثارگري و پيشگيري و مصون ‌سازي آنها در برابر آسيب‌ هاي رواني، اجتماعي، ارتقاي بهداشت رواني و تحكيم آن است، اضافه کرد: در این ایام 300 مورد مددکاری فردی و 700 جلسه مشاوره از قبیل مشاوره خانوادگی، روان‌درمانی، ازدواج، و تحصیلی راهنمایی… نیز به جامعه هدف ارائه شده است.

وی با بیان اینکه ۲۲ کارگاه آموزش خانواده نیز به همت حوزه مددکاری برای ایثارگران اجرا شده است، یادآور شد: برنامه‌‌هاي مددكاري اجتماعي و مشاوره از جمله مهمترين برنامه‌‌هايي است كه از ابتداي تاسيس بنياد شهيد براي ارائه خدمت و ساماندهي نيازهاي خانواده بزرگ شهدا و ايثارگران شكل‌ گرفته است و از اين منظور بنياد شهيد از دستگاه‌هاي پيشرو در ارائه خدمات حمايتي است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا