فناوری اطلاعات

بهره مندی از اینترنت 55 خانوار روستایی در بخش قره پشتلوی زنجان

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان زنجان، با اشاره به تلاش برای توسعه دسترسی به اینترنت در همه روستاهای بالای 20 خانوار، از متصل شدن 55 خانوار روستایی در بخش قره پشتلوی شهرستان زنجان به اینترنت خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،حامد سرایی اظهار داشت: با هدف در دسترسی همه مردم اعم از شهری و روستایی به خدمات ارتباطی، روستای اوچ بلاغ از توابع بخش قره پشتلو در شهرستان زنجان با 55 خانوار به اینترنت متصل شد.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان زنجان با اشاره به برنامه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در اتصال همه روستاهای بالای 20 خانوار استان زنجان به شبکه ملی اطلاعات و اینترنت گفت :روستای اوچ بلاغ با راه اندازی یک سایت همراه اول از محل اعتبارات وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات طرح (USO) به اینترنت نسل سوم تلفن همراه متصل شد.

سرایی با اشاره به بررسی و پایش وضعیت اینترنت در مابقی روستاهای استان زنجان افزود: در تلاش هستیم همه روستاهای بالای 20 خانوار استان با حمایت های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از دسترسی به اینترنت بهره مند شوند و روستاییان عزیز بتوانند با بهره گیری از این زیرساخت ارتباطی و با رونق کسب و کار و اشتغال در روستای خود، طعم شیرین فناوری را بچشند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا