با ما همراه باشید

اجتماعی

بهره برداری از 2700 طرح توزیع برق منطقه 2 کشور در زنجان

در اولین هفته پويش #هرهفتهالفب_ايران در سال جدید،از 5 طرح بزرگ شبکه توزیع نیروی برق کشور در قالب 8142 پروژه توسعه، احداث، اصلاح و بهینه سازی شبکه برق در 31 استان بهره برداری شد.

منتشر شده

در

بهره برداری از 2700 طرح توزیع برق منطقه 2 کشور در زنجان

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،در نخستین پویش #هرهفته الف ب_ايران در سال 1400، از 2700 طرح شرکت های توزیع برق منطقه 2 کشور ( استان های زنجان، آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، تبریز، اردبیل، همدان، کردستان، کرمانشاه و ایلام) با حضور ویدئو کنفرانسی وزیر نیرو در محل استانداری زنجان برگزار شد.

 مدیرعامل توزیع نیروی برق استان زنجان ضمن ارائه گزارش از عملکرد این شرکت در سال 99، در خصوص پروژه های این شرکت در سالجاری خاطرنشان ساخت: امروز تعداد 592 پروژه با هدف تامین برق، اصلاح و بهینه سازی شبکه های شهری و روستایی،طرح های کاهش تلفات،توسعه و بهبود سیستم های روشنایی معابر، ایجاد قدرت مانور و تعویض کنتور با اعتباری بالغ بر 800 میلیارد ریال از محل عوارض برق و داخلی در سطح استان افتتاح شد.
علیزاده تاکید کرد: با تلاش های تمامی همکاران در حوزه صنعت برق توانستیم گام های موثری در ارائه خدمات به صورت غیر حضوری برداریم.

وی ادامه داد: با شیوع ویروس کرونا اقدامات ارائه خدمات 40 گانه شرکت توزیع به مردم شریف استان تسریع یافته و امروز با افتخار تمامی خدمات شرکت های توزیع از طریق درگاه های یکپارچه و کشوری اپلیکیشن موبایلی و وبسایت “برق من” ارائه می شود.

 استاندار زنجان در ادامه  با اشاره به اقدامات مجموعه وزارت نيرو تاکید کرد: طرح‌هاي مهمي در حوزه آب و برق استان زنجان به بهره برداري رسيده که یکی از مهم ترین این طرح ها، اجرای طرح برق امید و استقرار سامانه های موبایلی و تلفنی ارائه خدمات غیر حضوری صنعت برق است .

فتح اله حقیقی تصریح کرد: ارائه خدمات صنعت برق به صورت غیر حضوری، ضمن احترام به وقت و زمان مردم شریف، قدم بزرگی برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا بوده است.

وی اجرای طرح برق اميد را هم يکي ديگر از خدمات ماندگار وزارت نيرو اعلام کرد افزود: در استان زنجان از ۴۷۰ هزار مشترک برق ۱۱۰ هزار مشترک مشمول طرح برق امید هستند.

استاندار زنجان ادامه داد: اجرای طرح برق امید علاوه بر ایجاد فرهنگ صحیح مصرف و صرفه جویی در مصرف برق، در کمک به قشر کم درآمد جامعه و تشویق مشترکین پرمصرف به کاهش مصرف خود موثر بوده است.

در پایان مراسم، افتتاح 2700 پروژه طرح های شرکت های توزیع منطقه 2 توسط دکتر حقیقی استاندار زنجان به نیابت از وزیر نیرو برگزار شد.

گفتنی است در این مراسم شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان موفق به کسب لوح و تندیس افتخار برتری در بین شرکت های توزیع برق سراسر کشور در 5 بخش توسعه خدمات غیر حضوری، توسعه سامانه نظارت مکانیزه طرح ها (طرح سنم)، هوشمند سازی مراکز اتفاقات ( طرح هما)، کاهش تلفات انرژی به کمتر از 9.7 درصد، راه اندازی مرکز ملی پایش کنتورهای هوشمند شد.

ادامه مطلب
تبلیغات
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اجتماعی

منابع طبیعی باید در قالب ثروت عمومی حفظ شود

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان گفت:منابع طبیعی باید در قالب ثروت عمومی حفظ شود و برای نسل‌های بعدی هم بماند که با توجه به اهمیت موضوع حفظ، احیا، توسعه و بهره‌برداری اصولی از این منابع ارزشمند به عنوان اقدامی استراتژیک به جدیت دنبال می‌شود تا همه مردم از این منابع منتفع شوند.

منتشر شده

در

توسط

منابع طبیعی باید در قالب ثروت عمومی حفظ شود

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،خلیل آقاجانلو با بیان اینکه منابع‌ طبیعی جزو انفال محسوب می‌شود، اظهار داشت: با توجه به اهمیت موضوع و اینکه اداره انفال تشکیلاتی قوی می‌طلبد، به همین خاطر جلساتی در این خصوص در این اداره‌ کل برگزار می‌شود.

وی با تأکید بر اینکه پرداختن به مسئله کشاورزی و منابع‌طبیعی امری اجتناب‌ناپذیر است، گفت: احادیث بسیاری در رابطه با چگونگی بهره‌برداری از منابع خدادادی نقل شده و رهنمودهای امام و رهبری نیز در این ارتباط روشنگر است.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان گفت: هدف ما مشارکت دادن مردم در حفاظت و نگهداری از منابع طبیعی و ایجاد تولید ثروت برای مردم است و هر قانونی باید در جهت منفعت عمومی مردم است.

ادامه مطلب

اجتماعی

آزمون کتبی جذب و تربیت مدرس کانون زبان ایران در زنجان

همزمان با سراسر کشور آزمون جذب و تربیت مدرس حرفه‌ای زبان انگلیسی در کانون زبان ایران شعبه استان زنجان برگزار شد.

منتشر شده

در

توسط

آزمون کتبی جذب و تربیت مدرس کانون زبان ایران در زنجان

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،آزمون کتبی دوره جذب و تربیت مدرس حرفه‌ای زبان انگلیسی کانون زبان از ساعت ۱۰صبح روز جمعه ۲۳ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱همزمان با سراسر کشور در کانون زبان ایران شعبه زنجان برگزار شد.

گفتنی است؛ ۳۰ نفر در این آزمون کتبی به منظور جذب در سه سطح کودکان، نوجوانان و بزرگسالان شرکت کرده‌اند و پذیرفته شدگان در چهار مرحله بعدی شامل فعالیت‌های مکتوب ارزشیابانه دوره‌های آکادمیک-تربیتی، ارزشیابی مکتوب دروس کلاس محور، مصاحبه و ارائه درس عملی کانون محور (دمو) مورد ارزشیابی قرار می‌گیرند.

شرکت کنندگان در این آزمون می‌توانند از تاریخ چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت جهت مشاهده نتایج به آدرس www.register.ili.ir مراجعه کنند.

کانون زبان ایران در حال حاضر  سه شعبه در شهر زنجان و یک شعبه در شهرستان ابهر دارد که  به مخاطبان خود خدمات رسانی می‌کند.

ادامه مطلب

اجتماعی

اختصاص 560 میلیارد ریال اعتبار قیر رایگان برای آسفالت معابر

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان با بیان اینکه با اجرای طرح تامین قیر رایگان از سوی دولت و مشارکت دهیاران تاکنون اقدامات مناسبی در زمینه آسفالت معابر روستاهای این استان برداشته شده‌است، افزود: در سال جاری، 560 میلیارد ریال اعتبار از محل قیر رایگان برای آسفالت معابر روستاهای استان اختصاص یافته است.

منتشر شده

در

توسط

اختصاص 560 میلیارد ریال اعتبار قیر رایگان برای آسفالت معابر

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،رضا خواجه ای در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: براساس برنامه‌ریزی به عمل آمده از محل قیر رایگان، آسفالت معابر 100 روستای این استان در سال جاری با مشارکت دهیاری ها پیش بینی شده است.

وی تاکید کرد: اعتبارات قیر یارانه ای فرصت خوبی برای بهسازی محیط‌های معابر روستایی در راستای ارتقا بهداشت محیط عمومی، هدایت آب‌های سطحی، ارتقا کیفیت محیط زندگی، ایجاد نشاط و انگیزه برای تثبیت جمعیت در روستاها که خواستگاه تولید و احیای صنایع دستی و گردشگری روستاها است.

مدیرکل بنیاد مسکن استان یادآور شد: سال گذشته از محل قیر رایگان ،80 روستای استان با اعتباری بیش از 360 میلیارد ریال آسفالت شد.

خواجه ای خاطر نشان کرد: هیچ محدودیتی در زمینه سهمیه قیر رایگان و آسفالت معابر روستایی نداریم و آماده هستیم به هر میزانی که دهیاران مشارکت کنند، تامین نماییم تا روستاها از این کمک بهره مند شوند.

وی با بیان اینکه، باید با انجام برنامه ریزی های مناسب در جهت توسعه روستاها، فضای زندگی شایسته ای برای ساکنین روستاها فراهم نمود تا از این طریق روستاییان نیز فرصت زندگی و رشد و توسعه را داشته باشند، افزود: ساماندهی و اصلاح موجود، میزان و مکان گسترش آتی و نحوه استفاده از زمین برای عملکردهای مختلف در روستا سه محور اصلی در طرح هادی روستا به شمار می روند.

وی با تاکید بر اینکه، توسعه مناطق روستایی با ایجاد زیرساخت‌های لازم و زمینه های مناسب، از اهداف اصلی بنیاد مسکن است، گفت: باید هماهنگی و همکاری مناسبی میان دستگاه های اجرایی، نهادها و مردم برای توسعه و آبادانی روستاها وجود داشته باشد.

ادامه مطلب

برترین ها