سیاست

بسیج باطل السحر فتنه دشمنان اسلام است

فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان گفت: بسیج باطل السحر فتنه دشمنان اسلام بوده است و طبق فرمایشات مقام معظم رهبری که فرمودند، همه ملت ما بسیجی هستند.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،همایش طلایه داران اقتصاد مقاومتی سازمان بسیج سازندگی سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان با حضور امام جمعه، سردار کرمی و دیگر مسئولان استانی برگزار شد.

سردار جهانبخش کرمی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری اظهار داشت: بسیج لشکر مخلص خداست و این لشکر مخلص با تمام توان در دفاع از ارزشهای انقلاب اسلامی همواره در میدان است.

وی با بیان اینکه دشمن با جنگ ترکیبی به میدان آمده‌ گفت: دشمنان از بدو پیروزی انقلاب اسلامی دست به دشمنی با انقلاب اسلامی زده، اما همواره در مقابل لشکریان مخلص خدا شکست خورده است.

سردار کرمی بیان کرد: بسیج باطل السحر فتنه دشمنان اسلام بوده است و طبق فرمایشات مقام معظم رهبری که فرمودند، همه ملت ما بسیجی هستند.

وی با بیان اینکه بسیج در منطقه و جهان اسلام شکل گرفته است افزود: بسیجان در میدان دفاع از انقلاب اسلامی از آمادگی بی نظیری برخوردار هستند که هیچ دشمنی جرات تجاوز به خاک ایران را ندارد.

فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان، با اشاره به نقش‌آفرینی بسیجیان، گفت: بسیجیان در جنگ فرهنگی، در مساجد، حسینیه‌ها، دانشگاه‌ها، فضای مجازی، محلات حضور فعال داشته و چهره خبیث دشمنان را افشا می‌کنند.

وی ابراز داشت: بسیجیان در محرومیت زدایی، عمران، آبادی کشور حضور فعال داشته و در حال حاضر هزاران جهادگر مشغول مجاهدت و خدمت رسانی به مردم هستند.

سردار کرمی با بیان اینکه حضور بسیجیان در اقتصاد مقاومتی در شور است گفت: دشمن تلاش می‌کند با تحریم و فشار اقتصاد کشور را فلج کند اما جهادگران، راست قامت، پویا و با نشاط همیشه در صحنه حاضر هستند و با لبیک به امام خود با سرعت پیش می‌روند.

وی‌ با اشاره به اینکه حضور بسیجیان پیامی دارد و آن پیام این است که تمامی ملت ایران گوش به فرمان رهبری هستند و یک ذره از ارزشهای اسلامی و انقلابی خود عقب‌نشینی نخواهند کرد.

در ادامه اقبال جهانبخشی مسئول بسیج سازندگی سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان، به اقدامات صندوق‌های قرض‌الحسنه زیر مجموعه اقتصاد مقاومتی اشاره کرد و گفت: در استان زنجان، ۶۱۰ صندوق قرض‌الحسنه وجود دارد که ۲۵ هزار و ۳۰۰ نفر عضو آن هستند.

وی با اشاره به اعتبار صندوق افزود: در حال حاضر ۶.۵ میلیارد تومان اعتبار صندوق است که ۹۷۵ فقره تسهیلات و وام های خرد به مبلغ ۲۲‌.۵ میلیارد تومان در سطح استان به مردم پرداخت شده که این امر باعث اشتغالزایی شده است.

جهانبخشی به تفاهم نامه پنج جانبه بسیج با دستگاه‌های اجرایی اشاره کرد و گفت: برای خانواده‌های کم‌برخوردار و محروم در سطح استان سه هزار پنل خورشیدی راه اندازی خواهد شد که خانواده‌های نیازمند می‌توانند از این طریق درآمدزایی کنند.

وی از ثبت نام ۳۳۰ نفر در سامانه اقتصاد مقاومتی خبر داد و گفت: علاوه بر آن یک هزار نفر نیز توسط کمیته امداد ثبت‌نام شده است.

مسئول بسیج سازندگی استان زنجان به تسهیلات پرداختی اشاره کرد و گفت: طبق تسهیلات تبصره ۱۶، سال گذشته ۲۶ میلیارد تومان توسط بانک‌ها پرداخت شده است.

وی با بیان اینکه امسال تسهیلات ۵۰۰ میلیارد تومانی بسیج سازندگی در حوزه اقتصاد مقاومتی در دستور کار است، گفت: یکی از اهداف بسیج سازندگی حمایت از تولید و کارآفرینی است.

گفتنی است، در پایان همایش از تعدادی از پنل‌های خورشیدی رونمایی شد و همچنین از برترین‌ طلایه‌داران اقتصاد مقاومتی تقدیر شد.

خبرنگار:فاطمه عسگری

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا