اجتماعی

بزرگترین اهداف جنگ شناختی دادن حس یاس به مردم است

فرمانده انتظامی استان زنجان با اشاره به اهداف جنگ شناختی، عنوان کرد: بزرگترین اهداف جنگ شناختی دادن حس یاس به مردم است.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،سردار  محمد طراقیه در نشست خبری با اصحاب رسانه با بیان اینکه رسانه ها و خبرنگاران افسر جنگ شناختی هستند، اظهار کرد: در سال ۲۰۲۰ و در اندیشکده های صهیونیستی برای مقابله با نظام اسلامی جنگ شناختی را در دستور کار خود قرار دادند.
 
وی با بیان اینکه در اندیشکده های صهیونیستی به این‌ رسیدند که هر کسی که بتوانند ذهن مردم را به دست بیاورند در جنگ پیروز است، افزود: در این نوع جنگ خبری از گلوله و موشک و‌‌‌ غیره نیست و جنگ افزار این جنگ کلمات و مفاهیم و اخبار هستند.
 
فرمانده انتظامی استان زنجان با اشاره به اهداف جنگ شناختی، عنوان کرد: بزرگترین اهداف جنگ شناختی دادن حس یاس به مردم است.
 
سردار طراقیه با بیان اینکه در عرصه نظامی و در جبه های مختلف به دفعات ثابت شد که اگر دشمن یکی بزند ده تا می خورد، ادامه داد: رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی ) ضد حمله‌ای برای جنگ شناختی ای با اسم رمز جهاد تبین بیان کردند.
 
وی تصریح کرد: بی تردید بخشی از اقتدار امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در عرصه های داخلی و خارجی و در مقابله با عملیات روانی دشمنان و معاندان نظام، مرهون تلاش خستگی ناپذیر خبرنگارانی است که با عشق و علاقه و اخلاق محوری و با پردازش صحیح، دقیق و سریع اطلاعات هم دوش با سایر نهاد های مسئول علی الخصوص فرماندهی انتظامی در پاسداری و حفظ دستاورد های ارزشمند انقلاب اسلامی مجاهدانه ایفای نقش نموده و ثابت قدم مانده اند.
 
فرمانده انتظامی استان زنجان با بیان اینکه فرماندهان، افسران، متخصصان و نیروی ویژه جهاد تبین ، خبرنگاران و اصحاب رسانه هستند، افزود: خبرنگاران طلایه داران جبهه دانایی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند.
 
وی با بیان اینکه خبرنگاران در راه رسالت خود از هیچ کوششی فروگذار نمی کنند، تصریح کرد: جامعه از هر روز دیگر مشتاق آگاهی و امید است.
 
سردار طراقیه با اشاره به نقش خبرنگاران در آگاهي بخشي جامعه، افزود: خبرنگاران همواره در عمق جامعه زندگي مي‌كنند و سلامت فرهنگي و فكري هر جامعه‌اي مرهون تلاش‌هاي شبانه روزي آنها است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا