اجتماعی

برگزاری 16 کارگاه آموزش خانواده برای ایثارگران زنجانی

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،سید جمال الدین موسوی اظهار کرد: هدف از برگزاری کارگاه‌ها آموزش خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر، توانمندسازی این عزیزان برای پیشگیری از بروز آسیب‌های اجتماعی و اختلالات رفتاری و ارتقای سلامت، بهداشت روان و ایجاد رفتارها و تعاملات سالم است.

وی ادامه داد: در این راستا حوزه مددکاری و مشاوره بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان از ابتدای سال تا کنون اقدام به برگزاری کارگاه‌های آموزش خانواده با تاکید بر آموزش مهارت‌های تاب‌آوری‌، مهارت‌های پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و روانی، مهارت‌های شاد زیستن، مهارت‌های قبل از ازدواج و بعد از ازدواج، مهارت‌های فرزندپروری کرده است.

معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان با اشاره به انعقاد تفاهم‌نامه این بنیاد با ستاد مبارزه با مواد مخدر، افزود: بعد از انعقاد این تفاهم‌نامه تا کنون تقریبا حدود ۳۵۰ نفر در این کارگاه‌ها حضور داشتند.

وی یادآور شد: علاوه بر کلاس‌های حضوری مرکز مددکاری و مشاوره بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان چهار کانال در پیام‌رسان های مجازی دارد و در این کانال‌ها در طول هفته مطالبی در خصوص مهارت‌های پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی، روانی، آموزش مهارت‌های زندگی، مهارت‌های قبل و بعد از ازدواج، فرزندپروری و… ارائه می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا