سیاست

برگزاری گرامیداشت حماسه 9 دی در دیار غواصان دریا دل

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان در تشریح برنامه‌های حماسه نهم دی در این استان گفت: بیشترین برنامه‌ها را در سه محورخواهیم داشت که نخست تبلیغات و فضاسازی شهری، فضای مجازی و ویژه برنامه گرامیداشت این حماسه در گلزار شهدای پایین زنجان خواهد بود.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،حجت‌الاسلام علی ناصر، رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان ضمن تقدیر از مردم قدر شناس و شهید پرور استان زنحان در تشییع و تدفین سه شهید گمنام دوران دفاع مقدس اظهار کرد: نهم دی یک روز حماسه‌ساز در تاریخ  و یک روز به یاد ماندنی  برای ملت ایران است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به فتنه 88اشاره و تصریح کرد: مردم با بصیرت و با معرفت فتنه 88را خنثی کردند و یک روز تاریخی و سرنوشت ساز را برای انقلاب اسلامی ایران رقم زدند.

وی با تاکید بر اینکه چرایی و چگونگی فتنه 88و همچنین چگونگی حضور و بصیرت مردم را باید روایت‌گری و تبیین کنیم، عنوان کرد: به همین مناسبت جلسه‌ای تشکیل داده شد که همه ارگان‌ها، نهادها و دستگاه‌های فرهنگی برنامه‌های خودشان را ارائه کردند.

حجت‌الاسلام ناصر در تشریح برنامه‌های حماسه نهم دی در زنجان گفت: بیشترین برنامه‌ها را در سه محور خواهیم داشت که نخست تبلیغات و فضاسازی شهری، فضای مجازی و ویژه برنامه گرامیداشت نهم دی در گلزار شهدای پایین زنجان برگزار خواهد شد که به تبع در سایر شهرستان‌ هم برگزار می‌شود.

وی با اشاره به ویژه برنامه نهم دی در زنجان گفت: این برنامه ساعت 20و 30 دقیقه در گلزار شهدای پایین با حضور جمع کثیری از مردم ولایی زنجان و با سخنرانی «حجت‌الاسلام والمسلمین میرعمادی» استاد حوزه علمیه قم و با حماسه سرایی حاج ولی الله کلامی و حاج مهدی رسولی از دیگر برنامه‌های این ویژه برنامه است.

رئیس شورای تبلیغات اسلامی استان زنجان با بیان اینکه برنامه‌های در بستر شبکه شاد برای دانش‌آموزان به همت آموزش و پرورش تدارک دیده شده است، اضافه کرد: از همه مردم شهید پرور استان زنجان که همیشه برنده میادین سیاسی، اجتماعی و اقتصادی ایران اسلامی هستند برای حضور در مراسم 9 دی دعوت می‌کنیم.

گفتنی است، سخنران قبل از خطبه‌های نماز جمعه زنجان نیز حجت‌الاسلام علی ناصر، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان خواهد بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا