اجتماعی

برگزاری پنج دوره توانمندسازی برای مبلغان جهادی

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان با بیان اینکه پنج دوره برای توانمندسازی مبلغان جهادی برگزار شده گفت: در همین راستا پایگاه‌های اجتماعی استان از 9 به 16 عدد افزایش پیدا خواهد کرد.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،حجت الاسلام سعید احمدی تکریم و معارفه معاون فرهنگی، پژوهشی و آموزشی اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان با بیان اینکه هم افزایی و همفکری بین تشکل های مذهبی، جبهه های انقلابی و دستگاه های مرتبط حاصل شده و امیدواریم جبهه مورد انتظار در لایه های مختلف شکل گیرد اظهار داشت:نهضت بانوان قرانی، جمعیت بانوان فرهیخته و نهضت پیشرفت بانوان استان زنجان در وضعیت خوبی قرار دارد.

وی با اشاره به اینکه ظرفیت خوبی در مشاوره‌های خانواده مخصوصاً در مناطق حاشیه‌نشین شکل گرفته است؛تصریح کرد:با توجه به کمبود اعتبارات توانسته‌ایم کارهای فرهنگی خوبی انجام دهیم و با توجه به اغتشاشات به خوبی مشاهده می‌شود از قشر حاشیه‌نشین شهر کمتر در این حوادث حضور داشته و مشکل حادی صورت نگرفته است .

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان به هیت های محلی و منطقه ای و مجموعه های قرانی در استان در حال فعالیت هستند اشاره کرد و گفت: از حیثت جمعیت فعال بیشترین ورودی را داریم و همدلی خوب در سطح ادارات برقرار شده است.

حجت الاسلام احمدی با اشاره به اینکه برنامه های متعددی در حوزه تبیین انجام شده و بوم های خوبی در بحث دختران حاج قاسم و انجمن جهاد تبیین شکل گرفته است،عنوان کرد: در تربیت کنشگر عرصه جهاد تبیین سهمی برای استان تعیین شده است و ظرفیت خوبی در حوزه مشاوره خانواده ایجاد کرده ایم.

وی با بیان اینکه پنج دوره برای توانمندسازی مبلغان جهادی برگزار شده بیان کرد: در همین راستا پایگاه‌های اجتماعی استان از 9 به 16 عدد افزایش پیدا خواهد کرد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا