اقتصاد

برگزاری ورکشاپ فروش آنلاین در زنجان

ورکشاپ فروش آنلاین با همکاری اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان، مرکز نیکوکاری، کمیته امداد امام خمینی (ره) و جهادگران کارآفرین در سالن همایش مرکز آموزش، اشتغال و کارآفرینی شهید رجایی برگزار شد .

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،محمدرضا انصاری مدیرکل آموزش فنی وحرفه‌ای استان زنجان با اعلام این خبر اظهار داشت: ورکشاپ فروش آنلاین در لندوکس بزرگترین فروشگاه آنلاین زنجان با حضور بهروز حسینی مدیرعامل گروه تجارت الکترونیک لندوکس و خدادای جهادگر کارآفرین با همکاری اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان، مرکز نیکوکاری، کمیته امداد امام خمینی (ره) و جهادگران کارآفرین در سالن همایش مرکز آموزش، اشتغال و کارآفرینی شهید رجایی برگزار شد.

وی افزود: در این ورکشاپ آموزش فروش در پلتفرم کسب و کار آنلاین لندوکس، چگونه فروشگاه آنلاین شوید و تکنیک‌های فروش آنلاین مورد بحث قرار گرفت.

با فراگیر شدن کسب و کار های اینترنتی و آنلاین، رقابت در سطح اینترنت به شدت افزایش یافته و دیگر به سادگی نمی‌توان محصولات یا خدمات را به راحتی به مشتریان فروخت و همانند کسب و کار ها فیزیکی، شما نیاز خواهید داشت که از یه سری تکنیک های خاص برای جذب مشتریان خود استفاده کنید. آموزش و یادگیری تکنیک های فروش اینترنتی همان چیزی است که به آن نیاز دارند.

کسب و کارهای سنتی در سال‌های اخیر فراز و فرودهای زیادی را تجربه کردند. در بهترین حالت یک شغل سنتی می‌تواند در یک محله یا خیابان خدمات دهی کند. اگر پیشرفت خوبی داشته باشد در بهترین حالت در یک شهر شناخته می‌شود و امکان ارائه خدمات دارد. اما اینترنت فضایی را برای کاربران فراهم می‌کند که بتوانند محصولات مختلف را بدون محدودیت در هر نقطه‌ای از کشور و در سایر کشورها نیز عرضه کنند.

اما خرید و فروش اینترنتی بستری را فراهم می‌کند که مطالب و محتوایی که برای محصولات و خدمات در سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی منتشر می‌شود، سالیان سال بر روی اینترنت می‌ماند و بازدیدکننده دارد. زمان ماندگاری مطالب منتشر شده در فضای اینترنتی به شما بستگی دارد و هرچه از عمر یک وب سایت بیشتر بگذرد، مشتریان و مخاطبین واقعی بیشتری خواهد داشت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا