اجتماعی

برگزاری نماز ظهر روز عاشورا در میدان انقلاب زنجان

رئیس ستاد اقامه نماز جمعه استان زنجان گفت: طبق هماهنگی انجام شده، فردا نماز ظهر عاشورا در اطراف میدان انقلاب زنجان اقامه خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،حکمعلی اسماعیلی، رئیس ستاد اقامه نماز جمعه استان زنجان با اشاره به نماز ظهر روز عاشورا همزمان با سراسر کشور در زنجان به امامت حجت السلام و المسلمین خاتمی امام جمعه زنجان در میدان انقلاب اقامه می‌شود، اظهار کرد: پیش از اقامه نماز ظهر و عصر آیین عزاداری نیز در میدان انقلاب برگزار می‌شود.

رئیس ستاد اقامه نماز جمعه استان زنجان با اشاره به اینکه پیش از اذان عزاداری پایان می‌یابد تا عزاداران برای ادای نماز آماده شوند، اضافه کرد: طبق هماهنگی انجام شده خانم‌ها در طرف امامزاده، آقایان در سبزه‌میدان و در خیابان سعدی هم نصف آقایان و نصف خانم‌ها نماز می‌خوانند.

وی با اشاره به اینکه برای تجدید وضوی نمازگزاران مکان‌هایی در مسیر پیش‌بینی شده است، اضافه کرد: با توجه به اوج‌گیری کرونا درخواست داریم نمازگزاران مهر شخصی به همراه داشته باشند.

اسماعیلی پیش‌بینی کرد: پیش بینی می شود، امسال هم مثل سنوات گذشته قریب به ۶ هزار نفر در مراسم اقامه نماز ظهر عاشورا حضور داشته باشند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا