ورزش

برگزاری مسابقات مینی فوتبال محلات استان زنجان همزمان با سراسر کشور

مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان از آغاز ثبت نام رقابت‌های مسابقات مینی فوتبال محلات کشور و امکان شرکت تمام محلات سطح استان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،جواد بازرگان اظهار کرد: فدراسیون ورزش‌های همگانی با هدف ایجاد نشاط اجتماعی و گسترش و توسعه ورزش همگانی و استعداد یابی اقدام به اجرای طرح ملی مسابقات مینی فوتبال محلات ایرانیان در سراسر کشور نموده است.

وی افزود: ابتدا این رقابت‌ها در مرحله شهرستانی، استانی و منطقه‌ای برگزار و سپس در مرداد ماه سال آینده با تشکیل لیگ های برتر، دسته یک و دسته دو در سطح ملی برگزار خواهد شد .

بازرگان با بیان اینکه شرکت در این رقابت‌ها کاملا رایگان بوده و تمام محلات استان امکان شرکت در آن را دارند گفت: از 14دی ماه ثبت نام آقایان و بانوان در این رقابت‌ها آغاز شده و علاقه‌مندان می توانند با مراجعه به سامانه رویداد فدراسیون ورزش های همگانی به آدرس https://events.isfaf.ir ، نسبت به آن اقدام نمایند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان ادامه داد: تیم اول تا سوم استان در این مسابقات به ترتیب 10،15،20 میلیون تومان جایزه نقدی دریافت خواهند کرد ،ضمن این که از شهرستانی که بیشترین تیم شرکت کننده را داشته باشد نیز تجلیل به عمل می آید.

وی به همکاری و استفاده از ظرفیتهای دیگر ارگانها مانند آموزش و پرورش ، مراکز دانشگاهی، سپاه و بسیج ،کانون مساجد ، نیروی های مسلح ،شهرداری و ..اشاره نمود و بیان داشت: در اجرای این طرح، که بزرگ ترین رویداد ورزش همگانی در کشور است اداره کل ورزش و جوانان نیازمند همکاری موثر دستگاههای اجرایی استان می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا