ورزش

برگزاری مسابقات بسکتبال جام رمضان در زنجان

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،مسابقات بسکتبال جام رمضان با تدابیر هیآت بسکتبال شهرستان زنجان از تاریخ 22 فروردین 1401، به شکلی منظم پس از افطار با حضور علاقمندان به این رشته ورزشی در سالن خانه بسکتبال مجموعه ورزشی شهید بهشتی برگزار می‌شود و تا 15 اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت.

هیات بسکتبال زنجان در طول سال‌های گذشته همواره در اقدام به برگزاری بسکتبال جام رمضان برنامه ‌ریزی منظمی داشته است، به شکلی که این رقابت‌ها هر ساله برگزار شده و تیم‌های شرکت‌کننده هم از این پیکارها همواره استقبال خوبی به عمل آورده‌اند.

رشته ورزشی بسکتبال که در طول سالهای گذشته همواره در مسیر موفقیت حرکت کرده است، قطع به یقین می‌تواند آغاز دوباره خود را برای تداوم موفقیت‌های بیشتر در این رشته ورزشی کلید بزند، چرا ‌که ظرفیت‌های بالای ورزشکاران این رشته ورزشی در استان نشان می‌دهد که این رشته ورزشی می‌تواند پیشرفت‌های زیادی داشته باشد.

کمیته برگزار کننده مسابقات اسامی تیم ها را به شرح ذیل اعلام کرد: هیات بسکتبال ابهر، پارس بتن، ماهک، تکین سرب زنجان، سپید متال و T.p.s.oil مسابقات در یک گروه و بصورت دوره ای در حال برگزاریست.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا