فرهنگی

برگزاری دوره آموزشی مجازی عفاف و حجاب اسلامی کارکنان کانون پرورش فکری زنجان

برگزاری دوره آموزشی مجازی "عفاف و حجاب اسلامی" برای کارکنان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان زنجان در فضای مجازی با حضور مونس عباسی مدرس سازمان تبلیغات اسلامی استان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،کارشناس فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان زنجان اظهار داشت: با توجه به ابلاغ کشوری و استانی، دوره آموزشی “آشنایی با فنون تبلیغات در عفاف و حجاب و مصادیق عفاف و حجاب در جامعه اسلامی” از جمله دوره های پیشنهادی در جلسه کمیته عفاف و حجاب بود که با هماهنگی‌ واحد آموزش و پژوهش در خرداد ماه سال جاری برای کلیه مربیان و کارشناسان اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان به صورت مجازی برگزار گردید. 

 مریم بابایی، رویکرد کانون استان در سال ۱۴۰۱ را نیز مبتنی بر شاخص‌های ستاد استانی امر به معروف و نهی از منکر و در قالب برنامه‌های فرهنگی، هنری و ادبی مصوب کانون استان ذکر کرد.

رابط عفاف و حجاب کانون استان با اشاره به این که این دوره با حضور مونس عباسی مدرس سازمان تبلیغات اسلامی استان برگزار شد گفت: ترویج منشور عفاف و حجاب، فضاسازی و تبلیغات محیطی، ارائه‌ی خدمات مشاوره‌ای، آموزش و اقناع سازی و اجرای برنامه‌ها و خدمات فرهنگی، هنری و تبلیغی که شیوه‌ها و فنون تبلیغات در عفاف و حجاب است اشاره کردند.     

بابایی در پایان، برگزاری برنامه‌های خلاق و هدفمند مانند قصه‌گویی، معرفی الگوهای برتر، برگزاری نشست‌های تخصصی و بحث آزاد ویژه مربیان و اعضای مراکز، تقدیر از اعضای برتر محجبه، ویژه برنامه‌های فرهنگی، هنری و ادبی مبتنی بر آموزهای دینی و تربیت اسلامی را نیز از مصادیق برنامه‌های پیش بینی شده در طول سال و هفته گرامیداشت عفاف و حجاب در سطح مراکز کانون دانست.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا