اجتماعی

برگزاری جشن گلریزان بصورت مجازی در طول ماه مبارک رمضان

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،رئیس کل دادگستری استان زنجان در دیدار با مدیر کل زندانهای استان و معاونین ضمن تقدیر از اهتمام و تلاشهای صورت گرفته این مجموعه در اجرای سیاستهای سازمان سال 1399 که در مجموع منجر به کسب رتبه سوم کشوری شد گفت : با همه این اقدامات در سال 1400 بایستی اجرای سیاستها و برنامه ها با شدت و قدرت بیشتر نسبت به سال قبل بعمل آید .

حجت الاسلام اسماعیل صادقی نیارکی با بیان اینکه در سال جدید توجه به خانواده زندانیان و حمایت از این قشر آسیب پذیر که مورد تأکید ریاست قوه قضاییه نیز می باشد دستور کار انجمن حمایت از زندانیان قرار بگیرد .

وی موضوع اشتغال زندانیان را امری ضروری و مهم برشمرد و تأکید کرد : در سال 1400 با اهتمام به این مقوله در راستای مهارت آموزی زندانیان ، کسب درآمد برای خود زندانیان و کمک به معیشت آنها مورد توجه بیشتر قرار گیرد .

رئیس شورای قضایی استان در ادامه با اشاره به اینکه انجمن حمایت از زندانیان استان در سال جدید از ظرفیت سازمانهای حمایتی از قبیل کمیته امداد ،ستاد اجرایی فرمام امام (ره) و انجمن خیرین مسکن ساز و سایر نهاد های فعال در این امر برای حمایت مضاعف از خانواده زندانیان استفاده کند .

وی از برگزاری جشن گلریزان بصورت مجازی در طول ماه مبارک رمضان خبر داد و گفت : ستاد دیه استان در این راستا اقدامات لازم برای اطلاع رسانی و دریافت کمک های خیرین و مردم متدین و نوع دوست و همچنین از ظرفیت صدا و سیمای زنجان که انصافا سال گذشته در این راستا با اقدامات ارزشمند و اطلاع رسانی گسترده منجر به افزایش قابل توجهی از جمع آوری کمک های مردمی و خیرین برای آزادی زندانیان جرایم غیر عمد مالی شد استفاده کرد و جا دارد همینجا از همراهی و کمک صدا و سیمای مرکز زنجان در این امر خداپسندانه تشکر کنم .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا