اجتماعی

برگزاری جشن نیکوکاری با شعار«عیدی برای همه»در زنجان

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،روح‌الله صالحی در جلسه هماهنگی رویداد ملی و معنوی جشن نیکوکاری اظهار کرد: جشن نیکوکاری با هدف ترویج فرهنگ خیر و احسان و تامین بخشی از اقلام مورد نیاز مددجویان در آستانه سال نو  با همکاری صدا و سیما، بسیج، آموزش و پرورش و مراکز نیکوکاری در سطح استان برگزار می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان افزود: حضور خیران و نیکوکاران در اجرای برنامه‌های این نهاد زمینه تسهیل‌گری در ارائه خدمات اثرگذار در حوزه توانمندسازی به خانواده‌های مددجو را بیش از پیش فراهم می‌کند.

وی با بیان اینکه انس و الفت دیرینه به مکتب حسینی، علوی و فاطمی، اعتقاد و باور قلبی مردم استان زنجان موجب تقویت کارهای خیرخواهانه و نیکوکارانه شده است، گفت: این اعتقاد و باور باعث حضور پر شور مردم در برنامه‌های این نهاد در بخش‌های مختلف نیز شده است.

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان ادامه داد: امروز به همت مردم خیر و نیکوکار استان و همراهی مسؤولان در حوزه اکرام ایتام میزان سرانه پرداختی به فرزندان ایتام این استان جزو استان‌های برتر کشوری است.

صالحی از آغاز پویش ملی معنوی جشن نیکوکاری با شعار«عیدی برای همه»از اوایل اسفند خبر داد و افزود: برنامه‌ریزی شده است علاوه بر استفاده از روش‌های الکترونیکی و نوین در جذب کمک‌های مردمی پایگاه‌های نمادین این نهاد در روزهای ۱۳،۱۲و۱۴ اسفند در سطح شهر، مصلی‌های نماز جمعه و مدارس استقرار یابند.

مدیرکل کمیته امداد استان ضمن قدردانی از همراهی خیران و نیکوکاران و آحاد مردم ولایی استان زنجان با برنامه‌های این نهاد گفت: مردم نیکوکار استان می‌توانند از طریق کد دستوری #۰۲۴*۱*۸۸۷۷* و تلفن نیکوکاری ۳۳۱۱۶ و انتخاب گزینه ۳ در این کار خیر مشارکت کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا