اجتماعی

برگزاری جشنواره غذا کشورهای اکو نیازمند تامین اعتبار است

معاون اداره‌کل میراث فرهنگی و گردشگری استان زنجان گفت:برگزاری جشنواره غذا کشورهای اکو در سال 1401نیازمند تامین اعتبار است.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،علی اکبر شرفی در نشست تخصصی با جامعه گردشگران استان زنجان در رابطه با نبود هتل ۵ ستاره در زنجان، اظهار داشت: متاسفانه در استان زنجان هتل ۵ ستاره وجود ندارد و یکی از دغدغه‌های اساسی گردشگری استان زنجان است.

معاون گردشگری با بیان اینکه مجموعه‌هایی در استان زنجان وجود دارند که می‌توانند محرک گردشگری استان شوند، افزود: به دلیل نبود هتل پنج ستاره این امکان که بتوانیم رویدادی در سطح ملی برگزار کنیم وجود ندارد.

وی با بیان اینکه استان زنجان یک هتل ۴ ستاره با ۴۶ اتاق و ۱۰۱ تخت دارد، تصریح کرد: این هتل ۴ ستاره برای ۷۰ نفر اشتغالزایی کرده است.

معاون اداره‌کل میراث فرهنگی و گردشگری استان زنجان با اشاره به سند آمایش استان زنجان، گفت: سند آمایش تدوین شده به عنوان یک سند راهبردی اقدامات عادی در سطح وزارتخانه به استان‌ها تکلیف شده است.

شرفی با بیان اینکه هفته گردشگری در استان زنجان اتفاق خواهد افتاد، خاطرنشان کرد: اگر بخواهیم جشنواره غذای کشورهای اکو را برگزار کنیم نیازمند تامین اعتبار هستیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا