اجتماعی

برپایی نمایشگاه توانمندی مهارت آموختگان فنی و حرفه‌‎ای زنجان

همزمان با هفته ملی مهارت، اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان با همکاری اداره‌‎کل بهزیستی اقدام به برگزاری نمایشگاه توانمندیهای کارآموزان جامعه هدف بهزیستی با عنوان" شروعی دوباره برای بهتر زیستن" در محل کارخانه کبریت کرده است.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،همزمان با هفته ملی مهارت، اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان با همکاری اداره‌‎کل بهزیستی اقدام به برگزاری نمایشگاه دستاوردها و توانمندی‌های کارآموزان استان زنجان در محل کارخانه کبریت کرده است.

محمدرضا انصاری مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان در حاشیه برگزاری این نمایشگاه توسعه و ترویج آموزش های فنی و حرفه ای در بین آحاد جامعه را گام محکمی در جهت ایجاد اشتغال پایدار برای جوانان عنوان کرد و افزود: برگزاری نمایشگاه دستاوردها و توانمندی های کارآموزان تشویق کارآموزان به کارآفرینی ، تبیین نقش و جایگاه آموزش های فنی وحرفه ای در استان، آشنایی اقشار مختلف جامعه با آموزش‌های مهارتی و ایجاد اشتغال پایدار است.

انصاری اظهار کرد: هفته ملی مهارت فرصت مغتنمی جهت شناسایی و استفاده درست از ظرفیت‌های شهرستان و تلاش برای شناسایی نیازهای اساسی و اقدام لازم جهت حرکت در راستای آموزش نیازهای مهارتی جوانان و توانمندی‌های افراد دارای معلولیت جهت ایجاد توان اقتصادی و خودباوری فردی است تا بتوانند وارد بازار کسب‌ وکارهای موردنیاز و روزمره شوند.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان توسعه و ترویج آموزش‌های فنی و حرفه‌ای در بین آحاد جامعه را گام محکمی در جهت ایجاد اشتغال پایدار برای جوانان عنوان کرد و افزود: هدف از برگزاری نمایشگاه دستاوردها و توانمندی‌های کارآموزان تشویق کارآموزان به کارآفرینی، تبیین نقش و جایگاه آموزش‌های فنی و حرفه‌ای در استان، آشنایی اقشار مختلف جامعه با آموزش‌های مهارتی و ایجاد اشتغال پایدار دانست.‏

گفتنی است نمایشگاه از 29 لغایت 31 تیرماه 1401 ، از ساعت 9 صبح الی 13 و 17 الی 21  در محل کارخانه کبریت دایر می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا