اقتصاد

با قدرت مصوبات را اجرا کنیم

استاندار زنجان با اشاره به اینکه ما الحاق حد فاصل پایین کوه و دو اسب را به محدوده شهری زنجان مصداق تبدیل داشته‌ها به احسن می‌دانیم، گفت: باید با قدرت مصوبات را اجرا کنیم و از تبدیل اراضی و اموال مازاد به امور احسن، ابا و ترس نداشته باشیم.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،محسن افشارچی در کارگروه امور زیربنایی استان، با تاکید بر اینکه مدیران باید همراهی لازم را در خصوص مولدسازی دارایی‌های مازاد دولتی داشته باشند، اظهار داشت: نباید از انجام چنین اموری در استان ترس به خود راه دهیم.

وی با اشاره به اینکه ما الحاق حد فاصل پایین کوه و دو اسب را به محدوده شهری زنجان مصداق تبدیل داشته‌ها به احسن می‌دانیم، ادامه داد: باید با قدرت مصوبات را اجرا کنیم و از تبدیل اراضی و اموال مازاد به امور احسن، ابا و ترس نداشته باشیم.

استاندار زنجان با بیان اینکه همراهی مدیران در چنین اقداماتی باعث تسریع در مولدسازی دارایی‌های مازاد دولتی خواهد شد، عنوان کرد: آنچه که سهم دولت از الحاق ۱۶۰ هکتار زمین دولتی مصوب در این کارگروه به شهر زنجان نصیب دولت می‌شود، در راستای تامین اعتبار برای بازآفرینی شهری و استحصال آب استفاده خواهد شد.

افشارچی خاطرنشان کرد: خرید زمین متعلق به بنیاد مستضعفان به مساحت ۱۰۰۰ هکتار در اراضی لیل‌آباد واقع در شمال‌غربی شهر زنجان نیز با قیمت کارشناسی به اداره‌کل راه و شهرسازی استان واگذار خواهد شد.

گفتنی است، در این جلسه با تصویب اعضای کارگروه امور زیربنایی استان، ۱۶۰ هکتار از اراضی پیرامون «گرده‌داغ» واقع در شمال شهر زنجان، حدفاصل بین روستای پایین کوه و دو اسب به محدوده این شهر الحاق شد.

این اراضی دولتی بوده و الحاق و واگذاری آنها، در راستای مولدسازی دارایی های دولتی برای تامین هزینه برای ایجاد زیرساخت ها در پروژه های نهضت ملی مسکن استان است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا