اجتماعی

باید زنجان را به ایرانیان بشناسانیم

مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری استان زنجان گفت:باید زنجان را به ایرانیان بشناسانیم تا بتوانیم اقداماتی را در راستای توسعه و گردشگری انجام دهیم.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،سعید صفوی در نشست تخصصی با جامعه گردشگران استان زنجان، اظهار داشت: یوم‌العباس روزی است که زنجانی‌ها سنگ تمام می‌گذارند و پس از منا، دومین قربانگاه جهان اسلام را به نام خودشان ثبت و ضبط کردند تا ارادات خود را به امام حسین ع و اهل بیت نشان دهند.

مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری استان زنجان با بیان اینکه جامعه گردشگران استان زنجان باز عظیمی را برای اعتلا و رونق اقتصادی استان متحمل می‌شوند، افزود: امید است بتوانیم از صنعت پر سود گردشگری با کمک جامعه گردشگران استان زنجان استفاده کنیم.

این مسئول با بیان اینکه زنجان ظرفیت‌های بزرگ انسانی، طبیعی، فرهنگی و معنوی دارد، تصریح کرد:کسی که زنجان را نمی‌شناسند، نه به زنجان سفر می‌کنند، نه سرمایه‌گذاری می‌کنند و نه سرمایه‌گذار می‌آورند.

صفوی  گفت : باید از ظرفیت‌های عظیم حوزه گردشگری استان زنجان استفاده کنیم و زنجان را به ایرانیان بشناسانیم تا بتوانیم اقداماتی را در راستای توسعه و گردشگری انجام دهیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا