اجتماعی

بازنشستگان متقاضی تسهیلات پیاده روی اربعین در زنجان به کانون بازنشستگی مراجعه کنند

مدیرکل تامین اجتماعی استان زنجان گفت: بازنشستگان و مستمری‌بگیران واجد شرایط می‌توانند برای بهره‌مندی از تسهیلات پیاده روی اربعین، پس از ثبت‌نام در سامانه‌ سماح، برای انجام اقدامات بعدی به کانون‌ بازنشستگی زنجان مراجعه کنند.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،محمود عزیزخانی در ارتباط با اعطای تسهیلات قرض‌الحسنه تامین اجتماعی به متقاضیان پیاده‌روی اربعین اظهار داشت: در راستای بزرگداشت اربعین حسینی و تحقق درخواست بازنشستگان برای امکان حضور در این کنگره جهانی، پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه در قالب کمک‌هزینه سفر زیارتی عتبات عالیات به مستمری‌بگیران برای شرکت در همایش جهانی پیاده‌روی اربعین فراهم شده است.

وی اضافه کرد: این تسهیلات در قالب همکاری مشترک بانک رفاه کارگران، سازمان تامین‌اجتماعی، کانون عالی بازنشستگان تامین‌اجتماعی و سازمان حج و زیارت، به بازنشستگان و مستمری‌بگیران واجد شرایط پرداخت می‌شود.

این مسوول با اشاره به میزان مبلغ پرداختی تسهیلات قرض‌الحسنه تامین اجتماعی برای شرکت در همایش جهانی پیاده‌روی اربعین ادامه داد: تسهیلات قرض‌الحسنه به مبلغ ۱۲ میلیون تومان و در مرحله اول به ۲۰ هزار بازنشسته و مستمری‌بگیر تحت پوشش سازمان تامین‌اجتماعی در کشور که قصد سفر عتبات عالیات را داشته باشند، پرداخت می‌شود و این مهم گروههای هدف استانی را نیز شامل می شود.

وی خاطرنشان کرد: بازنشستگان و مستمری‌بگیران متقاضی زیارت عتبات عالیات می‌توانند نسبت به دریافت تسهیلات قرض‌الحسنه برای اعزام اقدام کنند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا