سیاست

اگر جهان به اسلام نزدیک شود به سامان یافتن بشریت نزدیک می‌شود

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،حجت‌الاسلام مهدی طائب در راهپیمایی روز جهانی قدس در جمع مردم زنجان با بیان اینکه دشمن مومنان، دشمن پیامبر است و دشمن پیامبر دشمن خداوند است ؛اظهار داشت:در دنیای امروز، اسرائیل محوریت مبارزه کفر علیه اسلام را رهبری می‌کند.

وی با بیان اینکه محور نبرد و عملیات کفر در دنیای امروز یهود عنودی است که امروز در اسرائیل ظهور کرده است، تصریح کرد: کار آنان ایجاد جنگ و نبرد است،؛ دشمنان به طور پیوسته هجوم می‌آورند و این هجمه آشکار و نهان است.

فرمانده قرارگاه عمار با اشاره به اینکه دشمنان به دنبال قدرت‌نمایی و حکومت بر جهان هستند، تصریح کرد: اگر اسلام حاکم نشود، نه فقط مسلمانان بلکه غیرمسلمانان نیز دچار سختی می‌شوند. با حاکمیت دشمنان اسلام، شیطان مستقر می‌شود. هر چه جهان به اسلام نزدیک شود به همان میزان به سامان یافتن بشریت نزدیک می‌شویم.

طائب با اشاره به اینکه اگر جهان به اسلام نزدیک شود به سامان یافتن بشریت نزدیک می‌شود، گفت: اگر آمریکایی‌ها یک روز بفهمند که صهیونیست‌ها چه کاری برای آنها کرده‌اند انتقام سختی از آنها می‌گیرند.

فرمانده قرارگاه عمار با اشاره به اینکه غالب حاکمان بر اقتصاد آمریکا صهیونیست‌ها هستند، گفت:  ۸۰ درصد برج‌های دوقلو که نماد صهیونیسم است در دست یهودیان است.

وی گفت: اروپا با تحریم کردن ایران چه سودی می‌برد در حالی که به صلاحش است که با ایران در ارتباط باشد.

این مقام مسئول با اشاره به دشمنی آمریکا با ملت ایران گفت: ما با آمریکایی ها قطع ارتباط نکردیم بلکه آمریکایی ها با ما قطع ارتباط کردند، و بعد از قطع ارتباط آمریکایی ها با ما، حضرت امام از این امر ابراز خرسندی کرد و فرمود، این قطع ارتباط، همان قطع ارتباط بین بره و گرگ است.

حجت‌الاسلام طائب با اشاره به اینکه تحریم آمریکا به ضرر خود آن ها تمام شد، عنوان کرد: ۴۳ سال است آمریکا در حال ضرر است، اما آیا عقلشان نمی رسد؟ چرا می دانند اما صهیونیست ها اجازه این کار در رفع تحریم ها را به آمریکا نمی دهند، غالب حاکمیت اقتصادی آمریکا، صهیونیست ها هستند.

فرمانده قرارگاه عمار با بیان اینکه در آلمان روز قدس که آغاز می شود هیچ کسی حق ندارد علیه صهیونیست حرف بزند و تنها می تواند در ارتباط با فلسطین شعار دهد، گفت: اگر یک جمله مرگ بر اسرائیل بگویند همه قتل عام می شوند. بنابراین با تمام این امور مشخص می شود که محوریت مبارزه علیه اسلام؛ اسرائیل است. چراکه قومی که علمدار کفر است و پرچم را بالا نگه داشته اسرائیل است.

وی با پاسخ به این پرسش که اگر می خواهید بدانید راهپیمایی موفق بوده است یا نه، افزود: در مبارزه همیشه وضعیت دشمن را با اول آن بسنجید. باید ببینید وضعیت اسراییل چگونه است و وضعیت کشور ما چیست؟ با تمام این ها راهپیمایی روز قدس در این سال ها سبب شده تا موج بیداری در تمام جهان رخ دهد و اسرائیل باید بداند نابودی آن نزدیک است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا