اجتماعی

اهدای 5 میلیارد ریالی خیری برای احداث پایگاه های امدادی به هلال احمر زنجان

سرپرست جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: خیر ساکن تهران، پنج میلیارد ریال برای احداث پایگاه های امداد و نجات جاده ای در مسیرهای ارتباطی حادثه خیز به هلال احمر این استان اهدا کرد.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان ،حکمت اله هاشمی ضمن قدردانی از اقدام خداپسندانه این خیر تهرانی اظهار داشت: این خیر از طرف پدر و مادر مرحوم و شهید زنده یاد مهدی حسنی به منظور باقیات صالحات این مبلغ را به جمعیت هلال احمر استان اهدا کرده است.

وی خاطرنشان کرد: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده 10 پایگاه امداد و نجات جاده ای در مسیرهای حادثه خیز استان زنجان احداث خواهیم کرد.

سرپرست جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: تلاش می کنیم پنج پایگاه امداد و نجات جاده ای را با هدف پاسخگویی به حوادث و سوانح، افزایش سرعت عمل و ارتقای کیفیت ارائه خدمات در سالجاری راه اندازی کنیم.

هاشمی تاکید کرد: یکی از مولفه های افزایش سرعت عمل و کیفیت فعالیت ایجاد پایگاه های امداد و نجات جاده ای با لحاظ آمایش سرزمینی در شهرستان هاست.

وی اظهارداشت: توسعه پایگاه های امداد و نجات جاده ای در سطح استان زنجان در امدادرسانی به هموطنان آسیب دیده از حوادث و سوانح در کمترین زمان ممکن و نجات جان آنها بسیار مهم و حائز اهمیت است.

سرپرست جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: بر همین اساس احداث پایگاه دائمی امداد و نجات جاده‌ای در مسیرهای ارتباطی حادثه خیز این استان با همت خیرین و نیکوکاران ضروری است.

گفتنی است، در حال حاضر جمعیت هلال احمر استان زنجان 12 پایگاه امداد و نجات جاده ای فعال دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا