با ما همراه باشید

اجتماعی

اهداء 57فقره جهیزیه به نوعروسان در هفته ازدواج

مدیر کل کمیته امداد استان زنجان با اعلام برنامه های گرامیداشت هفته ازدواج از اهداء 57فقره جهیزیه به نوعروسان در هفته ازدواج به ارزش بیش از 8میلیاردو242میلیون ریال خبر داد.

منتشر شده

در

اهداء 57فقره جهیزیه به نوعروسان در هفته ازدواج

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،هدایت صفری در تشریح برنامه های گرامیداشت هفته ازدواج با اشاره به پیوند آسمانی حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه زهرا (س) گفت: با توجه به شیوع ویروس منحوس کرونا، برنامه‌های هفته ازدواج بیشتر در بستر فضای مجازی برگزار می‌شود.

وی با تاکید بر اهمیت هفته ازدواج در حفظ و تحکیم بنیان خانواده و گسترش سنت حسنه ازدواج گفت: برنامه‌های مختلفی در هفته ازدواج توسط کمیته امداد استان زنجان اجرا می شود که مهمترین آنها اهداء 57فقره جهیزیه به نوعروسان می باشد که ارزش آن بیش از 8میلیارد تومان بر آورد شده است.

مدیر کل کمیته امداد استان زنجان افزود:جهت نهادینه شدن سنت حسنه ازدواج آسان در بین جوانان از زوج های جوان با مهریه پایین تجلیل خواهد شد.

صفری ادامه داد: به دلیل اهمیت ازدواج و خانواده این نهاد برنامه های مختلفی در هفته ازدواج با مشارکت سایر دستگاهها اجرامی کند.

مدیر کل کمیته امداد استان زنجان از برگزاری کلاسهای آموزشی ،مهارتهای زندگی ،سبک زندگی اسلامی و تشویق و ترغیب زوج های جوان به فرزند آوری با استفاده از اساتید مجرب حوزه و دانشگاه در بستر فضای مجازی و بصورت حضوری با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی خبر داد و افزود:ارائه خدمات مشاوره رایگان،اهداء بسته های مشاوره ای به نو عروسان در شرف ازدواج از دیگر برنامه های این نهاد در هفته گرامیداشت ازدواج است.

صفری بهره‌گیری از ظرفیت سمن‌ها،تجلیل از خیرین فعال در عرصه ازدواج ،بهره‌گیری از ظرفیت مؤسسات خیریه و مراکز نیکوکاری و ایجاد مراکز نیکوکاری تخصصی در حوزه ازدواج و تحکیم خانواده را از برنامه‌های کمیته امداد استان در هفته گرامیداشت ازدواج عنوان کرد و گفت: به علت برگزاری مشاوره های قبل از ازدواج و سایر کلاسها ازجمله مهارتهای زندگی، ،سبک زندگی اسلامی و انتخاب آگاهانه به لطف الهی پایداری ازدواج در بین فرزندان خانواده های تحت حمایت این نهاد مطلوب است.

ادامه مطلب
تبلیغات
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجتماعی

باید با ابزار راه شهیدان مسیر انقلاب اسلامی را ادامه دهیم

استاندار زنجان بر ضرورت الگوگیری از راه و سیره شهدا در جامعه اسلامی تاکید کرد و گفت: با ابزار راه شهیدان باید مسیر انقلاب اسلامی را ادامه دهیم.

منتشر شده

در

توسط

باید با ابزار راه شهیدان مسیر انقلاب اسلامی را ادامه دهیم

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان، محسن افشارجی در کنگره 3535 شهید استان زنجان با بیان اینکه شهدا عندربهم یرزقون هستند، پس قدردانی ما از این آسمانی‌های خیلی جای بحث ندارد، اظهار داشت: این کنگره می‌تواند نماد قدردانی از خانواده شهدا محسوب می‌شود، چرا که حقشان هم بود که از بودن عزیزانشان در کنارشان بهره ببرند ولی از این حق گذشتند که به اقتدار کشورشان کمک کنند.

وی تصریح کرد: برگزاری چنین کنگره‌هایی به عنوان نماد تشکر از خانواده‌های شهدا است که اگر چه حقشان بود در کنار عزیزان باشند اما از آنها گذشتند تا انقلاب حرکت جدیدی را در دنیای نوین امروز آغاز کند.

استاندار زنجان خاطر نشان کرد: برگزاری این کنگره در واقع تشکر از ایثارگران و جانبازان نظام اسلامی و مردم همیشه در صحنه‌ای است که برای پاسداشت انقلاب تا پای جان ایستاده‌اند.

افشارچی با بیان اینکه خداوند در قرآن برای شهدا صفاتی را بیان می‌کند، ادامه داد: یکی از این صفات معامله با خدا است که پاداش آن را بهشت تعیین کرده است. 

استاندار زنجان ادامه داد: شهدا الگویی برای سلوک فردی و اجتماعی و حکمرانی محسوب می‌شوند و همانگونه که در قرآن کریم آمده است شهدا با معامله با خداوند متعال جنت را به دست آوردند.

وی با بیان اینکه کسانی که شهید می‌شوند شهید زندگی می‌کنند و هر جا در مقابل خوف و حزن باخته‌ایم در برابر دشمن نیز ایستادگی کم بوده است، افزود: شهدا در برابر دشمنان نترسیده و خوف و حزن به خود راه ندادند تا پیروز شدند.

این مقام مسئول بر ضرورت الگوگیری از راه و سیره شهدا در جامعه اسلامی تاکید کرد و گفت: با ابزار راه شهیدان باید مسیر انقلاب اسلامی را ادامه دهیم.

ادامه مطلب

اجتماعی

بازگشت آرامش به جایگاه های عرضه سوخت

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زنجان از بازگشت عرضه بنزین و نفتگاز به روال استفاده از کارت سوخت در جایگاه های استان خبر داد.

منتشر شده

در

توسط

بازگشت آرامش به جایگاه های عرضه سوخت

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،حمید حبیبی اظهار داشت: با تلاش شبانه روزی و جهادی کارکنان، سیستم عرضه سوخت در جایگاه ها احیا و به حالت عادی و با استفاده از کارت سوخت بازگشت.

وی افزود: هم استانی های عزیز می توانند بدون هیچگونه دغدغه و مشکلی از سهمیه ۱۵۰۰۰ریالی موجود در کارت سوخت شخصیشان استفاده کرده و بنزین یا نفتگاز دریافت کنند.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زنجان تصریح کرد: از ۶۰ باب جایگاه عرضه کننده بنزین و نفتگاز موجود در استان، تعداد ۳۵ جایگاه سیستم سامانه هوشمند در آن ها بارگذاری شده و طبق جدول، سوخت عرضه می کنند.

ادامه مطلب

اجتماعی

فعالیت راهدارخانه‌های مناطق کوهستانی و گردنه‌های برف‌گیر استان زنجان از نیمه آبان ماه آغاز می شود

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان زنجان از آغاز فعالیت راهدارخانه‌های مناطق کوهستانی و گردنه‌های برف‌گیر استان زنجان از ۱۵ آبان ماه خبر داد.

منتشر شده

در

توسط

فعالیت راهدارخانه‌های مناطق کوهستانی و گردنه‌های برف‌گیر استان زنجان از نیمه آبان ماه آغاز می شود

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،جواد یوسفی  اظهار داشت: با توجه به آغاز فصل سرما و ضرورت حضور راهداران در جاده‌های استان زنجان، ۳۰ راهدارخانه در استان آماده خدمات‌رسانی می‌شوند.

وی با بیان اینکه فعالیت راهدار خانه‌های مناطق کوهستانی و گردنه‌های برف‌گیر استان زنجان از ۱۵ آبان ماه آغاز می‌شود، افزود: مابقی راهدارخانه‌ها از اول آذرماه فعال می‌شوند.

این مسئول خاطرنشان کرد: در حال حاضر راهداران استان زنجان در آمادگی کامل بوده و در صورت نیاز خدمات‌رسانی می‌کنند.

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان زنجان ادامه داد: بیش از ۳۰ راهدارخانه با ۵۰۰ نفر نیرو و ۲۶۰ دستگاه انواع ماشین‌آلات راهداری در ایام زمستان به هم‌وطنان خدمات‌رسانی می‌کنند.

یوسفی عمر ناوگان راهداری استان زنجان رابین ۲۰ تا ۲۵ سال عنوان کرد و کرد و گفت: تعمیر و نگهداری این ماشین‌آلات نیازمند ۶ میلیارد تومان اعتبار است که تاکنون ۳ میلیارد آن تخصیص‌یافته است.

وی بیان کرد: هر چه اعتبار برای نوسازی ناوگان راهداری افزایش یابد خدمات بهتری ارائه می‌شود اما تلاش این ناوگان ارائه خدمات به بهترین شکل با همین اعتبارات است

ادامه مطلب

برترین ها