سیاست

امید و وحدت شاه کلید تمام مسائل است

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان گفت: امید و وحدت شاه کلید تمام مسائل است با توجه به اینکه تیر دشمنان همه را در بر می‌گیرد و دود تحریم‌ها به چشم همه می‌رود و باید از شعارهای تفرقه افکنانه دوری شود زیرا دشمن مشترک داریم و باید همه پشت هم در صحنه برای دفاع از نظام جمهوری اسلامی آماده باشیم.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،آیت‌الله علی خاتمی، در جلسه ستاد برگزاری مراسم ایام‌الله دهه فجر با اشاره به اینکه هنوز نتوانسته‌ایم رویه اجرایی برنامه‌های دهه فجر را مردمی کنیم، اظهار داشت: آنچه در تصاویر دیده می‌شود این است که رویه مردمی بودن در برنامه‌های یوم‌الله دهه فجر در تهران بیشتر است.

وی با بیان اینکه برای داشتن رنگ و بومی مردمی بیشتر در این راهپیمایی باید کمیته‌ای تشکیل شود، افزود: باید اقدامی انجام داد تا این مردمی بودن بیش از پیش خود را نشان دهد.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری فرموده‌اند ما چهل سالگی انقلابمان را باید با 40 سالگی انقلاب‌های دیگر دنیا مقایسه کنیم گفت: موانعی که در کشور ما وجود داشت در کشور‌های دیگر وجود نداشت، باید مقایسه‌ای بین امکاناتی که در حال حاضر فرضا در روستاها وجود دارد با 40سال قبل مقایسه شود. و این دستاورد‌های به نسل‌های جوان تبیین شود.

وی با اشاره به اینکه هر شهرستان آمار مربوط به برق‌رسانی، گاز‌رسانی، آسفالت مسیر روستایی، پیشرفت‌های علمی را احصا کند و به صورت مقایسه‌ای تبیین کند، اذعان کرد: نمایشگاه‌های منطقه‌ای که پیشنهاد شد نیز می‌تواند در تبیین هر چه بهتر به کار برده شود.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان اذعان کرد: حضرت آقا بر ایجاد امید و نشاط و وحدت در جامعه تاکید دارند.

وی با بیان اینکه مردم صفوف خود را از اغتشاشگران جدا کردند و شرایط به کنترل درآمد، ابراز داشت: با وجود تمام مشکلات اما مردم تحمل می‌کنند بنابراین مردم ما نجیب بوده و وفادار هستند.

امام جمعه زنجان تصریح کرد: امید و وحدت شاه کلید تمام مسائل است با توجه به اینکه تیر دشمنان همه را در بر می‌گیرد و دود تحریم‌ها به چشم همه می‌رود و باید از شعارهای تفرقه افکنانه دوری شود زیرا دشمن مشترک داریم و باید همه پشت هم در صحنه برای دفاع از نظام جمهوری اسلامی آماده باشیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا