اجتماعی

امدادرسانی هلال احمر زنجان به 9 خودروی در راه مانده جاده تهم – چورزق

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: امدادگران هلال احمر زنجان شامگاه گذشته به 9 خودروی گرفتار در برف و کولاک جاده تهم – چورزق امدادرسانی کردند.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،سید قاسم موسوی در گفت و گو با خبرنگاران ظهار داشت: با وقوع کولاک برف در کیلومتر 25 جاده کوهستانی تهم – چورزق 9 خودرو در این مسیر ارتباطی با اختلال در تردد مواجه شدند.

وی افزود: نجاتگران جمعیت هلال احمر زنجان به 27 نفر از سرنشینان خودروی های در راه مانده، امدادرسانی کردند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: درخواست امداد برای خودروهای گرفتار در برف و کولاک ساعت 21 شب گذشته از طریق مردم به ندای امداد هلال احمر اطلاع داده شد و تیم عملیات جاده ای بیش از چهار ساعت اقدام به ارائه خدمات کردند.

موسوی تاکید کرد: تیمی از نجاتگران پایگاه کوهستان هلال احمر زنجان با تجهیزات و خودروی امدادی به در راه ماندگان خدمات امدادی ارائه دادند.

وی ادامه داد: یک خانواده گرفتار در برف و کولاک نیز به مدت هفت ساعت در پایگاه کوهستان هلال احمر زنجان اسکان داده شدند که با مساعد شدن شرایط جوی و با کمک امدادگران به مسیر خود ادامه دادند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: این امدادرسانی ها با همکاری نیروهای راهداری و حمل و نقل جاده ای انجام شد.

موسوی تاکید کرد: هموطنان در صورت گرفتار شدن در برف و کولاک و حوادث و بلایا می‌توانند در هر ساعت از شبانه روز، برای دریافت خدمات امدادی با شماره ۱۱۲ ندای امداد و نجات تماس بگیرند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا