اجتماعی

الگوپذیری از شهدای والامقام موجب گام نهادن در مسیر واقعی سعادت است

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان، سیدقاسم موسوی به همراه مسئول دفترنمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر با خانواده های شهید علی کوشکنی دیدار و با قرائت فاتحه به مقام شامخ شهدای انقلاب اسلامی ادای احترام نمودند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان در حاشیه این دیدار اظهار داشت : وظیفه خود می دانیم که همیشه و هر لحظه قدر دان از خود گذشتگی ها و ایثار کسانی باشیم که امروز امنیت جامعه را مدیون آن ها هستیم. آنها که سلامتی و جان خود را فدای حفظ ارزش های انقلاب اسلامی و میهمان کردند.

موسوی افزود: آنچه که امروز به عنوان آرامش و امنیت در کشور برخوردار هستیم به عزت خون شهداست و هلال احمر احترام به جایگاه و مقام شهداء را با همین هدف دنبال می‌کند.

وی ادامه داد: شهدا با تاسی به اهل بیت (ع) برای مقابله با باطل جهاد کردند و صبر و بردباری خانواده های آنان ادامه دهنده خط سرخ حسینی و راه شهدای عزیز است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان با بیان اینکه الگوپذیری از این شهدای والامقام موجب گام نهادن در مسیر واقعی سعادت است ، افزود: تکریم و سرکشی از خانواده شهدا وظیفه تک تک افراد جامعه است و این مهم بایستی به یک فرهنگ در بین مسئولان تبدیل و نهادینه شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا