اقتصاد

اقتصاد دیجیتال یکی از دغدغه های مهم استاندار زنجان

استاندار زنجان اقتصاد دیجیتال را یکی از دغدغه های مهم خود عنوان کرد و  گفت: بعد از یک سال تلاش، مجوز پارک فاوا برای استان صادر شده است در حالیکه در هیچ یک از استان ها، در حال حاضر، چنین مجوزی صادر نشده است

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،محسن افشارچی در بازدید سرزده  از اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان زنجان،  با اشاره به نقش مهم برنامه ریزی بسیاری از کشورها برای اقتصاد چند سال آینده، اظهار داشت: بسیاری از هزینه هایی که در حال حاضر در کشورها انجام می شود، ناظر بر مشکلات حال حاضر نیست بلکه  ناظر بر  راههایی است  که چند سال آینده باید باز شود.

وی با تاکید بر اینکه ما مسئولیت بسیار زیادی در توسعه استان در ابعاد مختلف داریم تصریح کرد: با تلاش های بی وقفه، قطعا می توانیم امیدوار باشیم  تا مشکلات کشور هم به زودی حل شود.

استاندار زنجان اظهار داشت: اگر استفاده از زیر ساخت های موجود را ، حداقل یک سطح ارتقاء ندهیم،  به منزله این است که  کاری انجام نداده ایم. 

افشارچی با اظهار خرسندی از حرکت دیجیتالی استان زنجان هم گفت:  با وجود بازدید سرزده از اداره کل  ارتباطات و فناوری  استان، خوشبختانه شاهد هستیم که زیر ساخت  بسیار خوبی از نظر فضا و  ارتباطی  وجود دارد که البته اصلی ترین مسئله نیز همین است  .

وی اقتصاد دیجیتال را یکی از دغدغه های  مهم خود عنوان کرد و  گفت: بعد از یک سال تلاش، مجوز پارک فاوا برای استان صادر شده است در حالیکه در هیچ یک از استان ها،  در حال حاضر، چنین مجوزی صادر نشده است

مقام عالی دولت در استان، با بیان اینکه، باید نهایت استفاده را از فضای موجود، برای اقتصاد دیجیتال رو به رشد به عمل آورد، تاکید کرد: اقدامات مهمی در ارتباط با تربیت نیروهای حوزه اقتصاد دیجیتال در بخش فنی و کسب و کار برنامه ریزی شده است که انجام خواهیم داد. 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا