اقتصاد

افزایش 66 درصدی بودجه شستا

مدیر عامل شستا با بیان اینکه در چهار ماه نخست سال‌جاری بودجه ابلاغی 200 همت این شرکت به 300 همت ارتقا یافت، گفت: این مبلغ نسبت به مدت مشابه سال گذشته 66 درصد افزایش یافته است که فرصت‌های مالی شرکت را به لحاظ سودآوری تحت تاثیر قرار خواهد داد.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،ابراهیم بازیان در آئین افتتاح پروژه ملی «استیل کورد» با تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و نام شهدا به ویژه شهدای استان با بیان اینکه یکی از بهترین مجموعه‌های شرکت نفت و گاز و پتروشیمی و شرکت سرمایه‌گذاری تامین‌اجتماعی امروز افتتاح شد، اظهار داشت:مجموعه استیل‌کورد یکی از واحدهای پیشرو در تولید دانش‌بنیان و تامین نیاز زنجیره تولید صنایع لاستیک کشور است.

وی با تاکید بر تلاش شرکت شستا برای انجام ماموریت‌های محوله با تاکید بر سیاست‌های راهبردی این شرکت تصریح کرد: در این راستا در افق پنج ساله پیش رو و گام دوم انقلاب، با تلاش و همت بیشتر، همه همکاران ما در شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی در ساختن ایران قوی، مبتنی بر اقتصاد مقاومتی حرکت خواهند کرد.

مدیرعامل شستا با تاکید بر تلاش برای پیشگامی و پیشرانی شرکت در توسعه و رشد کشور افزود: این مجموعه به دنبال کمک به رشد و توسعه اقتصاد کشور به عنوان یک مجموعه‌ای که باید  ارزش‌آفرین و سودآورترین مجموعه اقتصادی باشد، است.

بازیان با بیان اینکه بودجه ابلاغی 200همت شرکت شستا به 300همت ارتقا یافت، ادامه داد: این ارتقا در چهار ماه نخست سال اتفاق افتاد و این مبلغ نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۶۶ درصد افزایش یافته است که فرصت‌های مالی شرکت را به لحاظ سودآوری تحت تاثیر قرار خواهد داد.

وی افزود:این بودجه در مسیر تقویت جریان تولید، بالا بردن بهره‌وری و ارزش‌آفرینی مضاعف صرف می‌شود.

این مقام مسئول به تلاش کارکنان مجموعه برای تکمیل دیگر نیازهای صنایع لاستیک اشاره و تصریح کرد: با این اقدامات از واردات مواد اولیه این صنعت پیشگیری خواهد شد.

وی به برنامه‌ریزی در شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی برای اجرای 90 پروژه اشاره کرد و گفت: از این مجموع 36 پروژه ایجادی، 24 پروژه نوسازی و 29 پروژه توسعه‌ای است که برای تحقق آن باید 63 همت تامین مالی شود.

مدیرعامل شستا خاطرنشان کرد: زمان برای بهره‌برداری از این تعداد پروژه بین یک تا سه سال آینده پیش‌بینی شده است و این پروژه‌ها جریان توسعه‌ای و سودآوری شرکت را بهبود خواهد داد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا