فناوری اطلاعات

افزایش 20 گیگابایتی پهنای باند دیتای زنجان

مدیر ارتباطات زیر ساخت استان زنجان از افزایش 20 گیگابایتی پهنای باند دیتای استان خبر داد و گفت: هم اکنون مجموع پهنای باند استان به 270 گیگابایت بر ثانیه رسیده است.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،با تلاش اداره کل مهندسی عملیات شبکه شرکت ارتباطات زیرساخت در مهر ماه امسال پهنای باند دیتای استان به میزان 20 گیگابیت بر ثانیه افزایش یافت و در مجموع به 270 گیگابیت بر ثانیه رسید.

دنیایی، مدیر ارتباطات زیرساخت استان زنجان، با اشاره به تقویت زیرساخت های ارتباطی شهری و ارائه اینترنت مورد قبول مشترکین در سطح استان گفت: هدف اصلی این پروژه، افزایش ظرفیت و تأمین اینترنت پرسرعت برای استان زنجان است که می تواند در زمینه های امکان سازی تورهای مجازی در استان، نمایش مراکز تفریحی به صورت مجازی و … مورد استفاده قرار گیرد.  

وی خاطر نشان کرد :این مدیریت ارتباطات زیرساخت استان آمادگی همکاری با شرکت های ارائه دهنده خدمات ارتباطات ثابت (FCP) برای توسعه بستر های اینترنتی در استان را دارد.

گفتنی است با توسعه ظرفیت پهنای باند استان، زیرساخت لازم برای توسعه اقتصاد دیجیتال فراهم شده است؛ همچنین ظرفیت لازم برای بهره برداری در راه اندازی مرکز داده ایجاد شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا