اجتماعی

افزایش 14 درصدی حوادث آب استان زنجان

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: تعداد حوادث آب استان طی سه ماهه نخست امسال، با بیش از 3هزار و 637 فقره نسبت به مدت زمان مشابه در سال گذشته 14 درصد افزایش داشته است.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،علیرضا جزءقاسمی اظهار کرد: بیشترین تعداد حوادث به تفکیک نوع به ترتیب مربوط به انشعابات، شبکه توزیع و خط انتقال می باشد که بیشترین تعداد حوادث به ترتیب در شهرهای زنجان، ابهر و قیدار رخ داده است.

وی تعداد حوادث فاضلاب در سه ماهه ابتدای سال جاری را نیز 158 فقره اعلام کرده و گفت: بیشترین تعداد حوادث فاضلاب در استان به ترتیب مربوط به شهرهای زنجان، ابهر و ماهنشان می باشد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان بیان داشت: میزان خسارت سایر ارگان ها به تاسیسات آب و فاضلاب استان طی سه ماهه نخست امسال 48 فقره بوده است که از این تعداد بیشترین خسارت وارده مربوط به نهادهای خدمات رسان می باشد.

جزءقاسمی به پاسخگویی بیش از 225 هزار تماس مشترکین توسط مرکز ارتباط با مشتریان این شرکت نیز اشاره کرده و گفت: از این تعداد تماس بیش از 221 هزار تماس توسط سامانه گویا و بیش از 21 هزار تماس نیز توسط کارشناسان مپرا پاسخگویی و رسیدگی شده است.

این مسئول بیشترین تعداد تماس ها با مرکز ارتباط با مشتریان شرکت آب و فاضلاب را به ترتیب مربوط به قطعی، اعلام شکستگی و دریافت خدمات پرداخت قبض و امور مشترکین عنوان کرد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: خرید انشعاب، دریافت خدمات فاضلاب، اخذ مشاوره، گزارش افت فشار آب، کیفیت آب و تماس صوتی از دیگر دلایل تماس مشترکین با مرکز ارتباط با مشتریان این شرکت بوده است.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا