اجتماعی

افزایش سرمایه‌های اجتماعی نظام با ایجاد رضایت‌مندی مردم

استاندار زنجان با تاکید بر لزوم برگزاری متفاوت برنامه‌های بزرگداشت سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی نسبت به سالهای قبل، گفت: با ارائه بسته‌های خدمتی متفاوت و متناسب با جامعه هدف هر دستگاه و ایجاد رضایت‌مندی مردم، در این ایام، می توان در راستای افزایش سرمایه‌های اجتماعی به لحاظ سرعت و حجم،گام برداشت.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،محسن افشارچی در جلسه مقاومت و بصیرت که به مناسبت فرا رسیدن سالگرد شهادت سردار دلها حاج قاسم سلیمانی برگزار شد، با بیان  اینکه دستگاه های اجرایی علاوه بر برنامه های روتین و مناسبتی خود، نسبت به خدمت رسانی بهتر و بیشتر به مردم در این ایام جدیت داشته باشند،  اظهار داشت: مدیران و مسئولان دقت کنند که مانند و همتایی برای سردار سلیمانی در جهان پیدا نمی شود بنابراین در ایام سالگرد شهادت او، باید با ارائه خدمات  متفاوت به مردم، رضایت‌مندی آنها را بیش از پیش جلب کرد.

وی با اشاره به اینکه بسته های خدمتی باید با توجه به نیازمندی های گروه هدف هر دستگاه و با ابتکار و نوآوری مدیران آن مجموعه، انجام گیرد تصریح کرد: خدماتی که در این ایام به مردم ارائه می شود باید در راستای گره‌گشایی بوده و برای آنها  ماندگار باشد.

استاندار زنجان تاکید کرد: مسئولان و دستگاه های اجرایی دقت کنند که در برگزاری برنامه‌های مناسبتی شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی، برنامه های تبلیغی آنها، علاوه بر کیفیت، با تبیین نیز همراه باشد.

افشارچی با اظهار به اینکه قطعا با کمی دقت و ظرافت می توان کارهایی ارائه کرد که اثر مطلوب تری بر مخاطب داشته باشد اظهار داشت: باید از این فرصت پیش رو به نحو مطلوب  استفاده کرد تا برخی از برنامه ها با وزن متفاوت‌تر از سالهای قبل، برگزار شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا