فناوری اطلاعات

افزایش درآمد همراه اول در 9 ماه ابتدای امسال نسبت به سال گذشته

همراه اول در 9 ماه نخست امسال، بیش از 27 هزار میلیارد تومان درآمد داشته که فاصله چندانی با درآمد کل سال گذشته ندارد.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،درآمدهای همراه اول نشان می‌دهد که این شرکت نسبت به مدت مشابه در سال گذشته بیش از شش هزار میلیارد تومان افزایش درآمد داشته است. همچنین سود خالص همراه اول در این 9 ماه بیش از سه هزار و 400 میلیارد تومان گزارش شده است.

این در حالی است که همین بازه زمانی در سال گذشته برای همراه اول بیش از سه هزار و 100میلیارد تومان برای 9 ماه اول سود خالص به دنبال داشت.

جزئیات گزارش درآمدها نشان می‌دهد که همراه اول در این بازه زمانی از محل کارکرد مشترکان خطوط اعتباری بیش از 14هزار میلیارد تومان و از محل کارکرد مشترکان خطوط دائمی بیش از 10هزار میلیارد تومان درآمد داشته و در نتیجه بیشتر درآمد همراه اول از محل کارکرد خطوط یعنی مکالمه، پیام کوتاه، اینترنت و پیامک انبوه است.

در همین بازه زمانی، این شرکت از محل کارکرد مشترکان خطوط اعتباری بیش از سه هزار و 500 میلیارد تومان و از محل کارکرد مشترکان دائمی بیش از دو هزار و 800 میلیارد تومان سود داشته است. همراه اول در کل سال گذشته در مجموع چهار هزار میلیارد تومان از محل کارکرد خطوط اعتباری و اندکی بیش از دو هزار و 800 میلیارد تومان از محل خطوط دائمی سود کرده است.

سود همراه اول از محل درآمد استفاده از امکانات شبکه توسط سایر شرکت‌های تلفن همراه نزدیک به 730 میلیارد تومان و از محل درآمد دفاتر خدماتی 66 میلیارد تومان ثبت شده است.

جمع سود همراه اول در سال گذشته بیش از هشت هزار و 400 میلیارد تومان بوده در حالی که در سه فصل ابتدایی امسال این سود مرز هفت هزار میلیارد تومان را رد کرده است.

افزایش سود این شرکت در شرایطی محقق شده درآمد همراه اول در پاییز که تحت تاثیر محدودیت‌های اینترنت کاهش پیدا کرده بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا