با ما همراه باشید

اجتماعی

افتتاح چندین پروژه عمرانی توسط دستگاه قضایی زنجان

رئیس شورای قضائی استان زنجان گفت :امروز به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی و جشن انقلاب شاهد افتتاح چندین پروژه در دستگاه قضائی استان از جمله ساختمان جدید پزشکی قانونی استان ، انبار مرکزی دادگستری استان مجهز به سیستم های نوین ، ریلی کردن بایگانی راکد دادگستری استان وهمزمان 5 واحد بازرسی خواهران و برادران در حوزه قضائی زنجان ،سلطانیه ،بزینه رود ،چورزق خواهیم بود.

منتشر شده

در

افتتاح چندین پروژه عمرانی توسط دستگاه قضایی زنجان

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،حجت الاسلام اسماعیل صادقی نیارکی در جلسه شورای قضائی استان که با حضور دکتر مهدوی معاون سازمان پزشکی قانونی کشور و اعضای شورای قضائی استان برگزار شد با تبریک ایام الله دهه فجر و فرا رسیدن چهل و سومین بهار انقلاب اسلامی گفت :پس از گذشت 42 سال از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی دستاوردهای بزرگ و ارزشمندی در همه عرصه ها در کشور بدست آمده که باید قدر دان مجاهدتهای امام راحل و شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی باشیم.

وی با بیان اینکه امروز در مسیر انقلاب، اسلامی بودن یک توفیق الهی و ارزش محسوب می شود و در مسیر انقلاب بودن در حد زبان نباشد، بلکه در عمل و ارائه خدمات صادقانه و خالصانه به نظام و مردم باشد.

رئیس شورای قضائی استان زنجان ضمن خیر مقدم به دکتر مهدوی معاون سازمان پزشکی قانونی کشور اظهار داشت : امروز به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی و جشن انقلاب شاهد افتتاح چندین پروژه در دستگاه قضائی استان از جمله ساختمان جدید پزشکی قانونی استان ، انبار مرکزی دادگستری استان مجهز به سیستم های نوین ، ریلی کردن بایگانی راکد دادگستری استان وهمزمان 5 واحد بازرسی خواهران و برادران در حوزه قضائی زنجان ،سلطانیه ،بزینه رود ،چورزق خواهیم بود.

صادقی نیارکی ضمن تقدیر از زحمات و تلاشهای اعضای شورای قضائی در اجرای سیاستها و برنامه های قوه قضائیه در استان ادامه داد :پزشکی قانونی یکی از مراکز مهم و اثر گذار در دستگاه قضائی و کمک کار دادگستری استان می باشد و در این مرکز حساسیت و سختتی کار در هر شرایط حتی شرایط کرونایی بسیار بالاست و در این مجموعه ارائه خدمات به هیچ عنوان تعطیل بردار نیست .

عالیترین مقام قضائی استان با بیان اینکه راه اندازی واحد سم شناسی و آزمايشگاه سرولوژي در پزشکی قانونی استان که در گذشته زحمات و هزینه های زیادی را برای مراجعین تحمیل می کرد بیان کرد : با راه اندازی این واحدها که اقدامی ارزشمند و مبارکی بود باری از مشکلات مردم استان برداشته شد .

در این جلسه معاون سازمان پزشکی قانونی کشور با بیان اینکه در راستای اجرای سیاست ها و برنامه های قوه قضائیه،سازمان پزشکی قانونی کشور اقدامات بسیار ارزشمندی در سراسر کشور انجام داده است .

دکتر مهدوی افزود : واحد سم شناسی پزشکی قانونی استان زنجان از مجهز ترین و بهترین واحدها در سطح کشور می باشد و امیدواریم با راه اندازی این واحد در استان خدمتی برای مردم عزیز زنجان کرده باشیم

ادامه مطلب
تبلیغات
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجتماعی

باید با ابزار راه شهیدان مسیر انقلاب اسلامی را ادامه دهیم

استاندار زنجان بر ضرورت الگوگیری از راه و سیره شهدا در جامعه اسلامی تاکید کرد و گفت: با ابزار راه شهیدان باید مسیر انقلاب اسلامی را ادامه دهیم.

منتشر شده

در

توسط

باید با ابزار راه شهیدان مسیر انقلاب اسلامی را ادامه دهیم

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان، محسن افشارجی در کنگره 3535 شهید استان زنجان با بیان اینکه شهدا عندربهم یرزقون هستند، پس قدردانی ما از این آسمانی‌های خیلی جای بحث ندارد، اظهار داشت: این کنگره می‌تواند نماد قدردانی از خانواده شهدا محسوب می‌شود، چرا که حقشان هم بود که از بودن عزیزانشان در کنارشان بهره ببرند ولی از این حق گذشتند که به اقتدار کشورشان کمک کنند.

وی تصریح کرد: برگزاری چنین کنگره‌هایی به عنوان نماد تشکر از خانواده‌های شهدا است که اگر چه حقشان بود در کنار عزیزان باشند اما از آنها گذشتند تا انقلاب حرکت جدیدی را در دنیای نوین امروز آغاز کند.

استاندار زنجان خاطر نشان کرد: برگزاری این کنگره در واقع تشکر از ایثارگران و جانبازان نظام اسلامی و مردم همیشه در صحنه‌ای است که برای پاسداشت انقلاب تا پای جان ایستاده‌اند.

افشارچی با بیان اینکه خداوند در قرآن برای شهدا صفاتی را بیان می‌کند، ادامه داد: یکی از این صفات معامله با خدا است که پاداش آن را بهشت تعیین کرده است. 

استاندار زنجان ادامه داد: شهدا الگویی برای سلوک فردی و اجتماعی و حکمرانی محسوب می‌شوند و همانگونه که در قرآن کریم آمده است شهدا با معامله با خداوند متعال جنت را به دست آوردند.

وی با بیان اینکه کسانی که شهید می‌شوند شهید زندگی می‌کنند و هر جا در مقابل خوف و حزن باخته‌ایم در برابر دشمن نیز ایستادگی کم بوده است، افزود: شهدا در برابر دشمنان نترسیده و خوف و حزن به خود راه ندادند تا پیروز شدند.

این مقام مسئول بر ضرورت الگوگیری از راه و سیره شهدا در جامعه اسلامی تاکید کرد و گفت: با ابزار راه شهیدان باید مسیر انقلاب اسلامی را ادامه دهیم.

ادامه مطلب

اجتماعی

بازگشت آرامش به جایگاه های عرضه سوخت

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زنجان از بازگشت عرضه بنزین و نفتگاز به روال استفاده از کارت سوخت در جایگاه های استان خبر داد.

منتشر شده

در

توسط

بازگشت آرامش به جایگاه های عرضه سوخت

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،حمید حبیبی اظهار داشت: با تلاش شبانه روزی و جهادی کارکنان، سیستم عرضه سوخت در جایگاه ها احیا و به حالت عادی و با استفاده از کارت سوخت بازگشت.

وی افزود: هم استانی های عزیز می توانند بدون هیچگونه دغدغه و مشکلی از سهمیه ۱۵۰۰۰ریالی موجود در کارت سوخت شخصیشان استفاده کرده و بنزین یا نفتگاز دریافت کنند.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زنجان تصریح کرد: از ۶۰ باب جایگاه عرضه کننده بنزین و نفتگاز موجود در استان، تعداد ۳۵ جایگاه سیستم سامانه هوشمند در آن ها بارگذاری شده و طبق جدول، سوخت عرضه می کنند.

ادامه مطلب

اجتماعی

فعالیت راهدارخانه‌های مناطق کوهستانی و گردنه‌های برف‌گیر استان زنجان از نیمه آبان ماه آغاز می شود

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان زنجان از آغاز فعالیت راهدارخانه‌های مناطق کوهستانی و گردنه‌های برف‌گیر استان زنجان از ۱۵ آبان ماه خبر داد.

منتشر شده

در

توسط

فعالیت راهدارخانه‌های مناطق کوهستانی و گردنه‌های برف‌گیر استان زنجان از نیمه آبان ماه آغاز می شود

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،جواد یوسفی  اظهار داشت: با توجه به آغاز فصل سرما و ضرورت حضور راهداران در جاده‌های استان زنجان، ۳۰ راهدارخانه در استان آماده خدمات‌رسانی می‌شوند.

وی با بیان اینکه فعالیت راهدار خانه‌های مناطق کوهستانی و گردنه‌های برف‌گیر استان زنجان از ۱۵ آبان ماه آغاز می‌شود، افزود: مابقی راهدارخانه‌ها از اول آذرماه فعال می‌شوند.

این مسئول خاطرنشان کرد: در حال حاضر راهداران استان زنجان در آمادگی کامل بوده و در صورت نیاز خدمات‌رسانی می‌کنند.

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان زنجان ادامه داد: بیش از ۳۰ راهدارخانه با ۵۰۰ نفر نیرو و ۲۶۰ دستگاه انواع ماشین‌آلات راهداری در ایام زمستان به هم‌وطنان خدمات‌رسانی می‌کنند.

یوسفی عمر ناوگان راهداری استان زنجان رابین ۲۰ تا ۲۵ سال عنوان کرد و کرد و گفت: تعمیر و نگهداری این ماشین‌آلات نیازمند ۶ میلیارد تومان اعتبار است که تاکنون ۳ میلیارد آن تخصیص‌یافته است.

وی بیان کرد: هر چه اعتبار برای نوسازی ناوگان راهداری افزایش یابد خدمات بهتری ارائه می‌شود اما تلاش این ناوگان ارائه خدمات به بهترین شکل با همین اعتبارات است

ادامه مطلب

برترین ها