اقتصاد

افتتاح آموزشگاه آزاد فنی و حرفه‌ای در رشته هنرهای تجسمی، تزئینی و معماری در زنجان

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌‎ای استان زنجان گفت: به‌منظور تسریع و تسهیل در صدور مجوز تأسیس آموزشگاه‌های آزاد با رویکرد اشتغال‌زایی و استفاده از ظرفیت و پتانسیل‌های موجود، آموزشگاه آزاد فنی و حرفه‌ای آنیل در رشته هنرهای تجسمی، تزئینی و معماری در زنجان افتتاح شد.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،آموزشگاه فنی و حرفه‌ای جدید با حضور محمد رضا انصاری، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان، جمعی از روسای ادارات، موسسین آموزشگاه‌های فنی و حرفه‌ای آزاد، ا هنرمندان استانی و مدعوین در رشته های صنایع دستی، هنرهای تجسمی، تزئینی و معماری افتتاح شد.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان در مراسم افتتاح آموزشگاه اظهار داشت: با عنایت به دستورالعمل های ابلاغی سازمان به منظور تسریع و تسهیل در صدور مجوز تاسیس آموزشگاه‌های آزاد با رویکرد اشتغال‌زایی و استفاده از ظرفیت و پتانسیل‌های موجود، مجوز آموزشگاه فنی و حرفه‌ای آزاد وانیل صادر شد.

انصاری در خصوص این رشته آموزشی گفت: هنرهای تجسمی در مجموع به هنر هایی گفته می شود که با حس بینایی افراد در تعامل است. و امیدوارم مدیریت آموزشگاه وانیل به همراه گروه خود با انتقال تجربیات و دانش خودشان موجبات اشتغال جوانان علاقمند به این دوره‌ها را فراهم نمایند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا