اجتماعی

اعطای 559 فقره وام به ایثارگران زنجانی توسط صندوق قرض‌الحسنه شاهد

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان از پرداخت 559 فقره وام صندوق قرض‌الحسنه شاهد به خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر از اردیبهشت تا شهریورماه سال 1401 خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان، امیرعلی نیک‌بخش مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان اظهار کرد: از این تعداد فقره وام ارائه شده به جامعه هدف 241 فقره مربوط به خانواده معظم شاهد و 318 فقره به جانبازان تعلق گرفته است.

وی با بیان اینکه صندوق شاهد در بنیاد شهید استان و مراکز تابعه مستقر است، ادامه داد: این تعداد وام به ارزش بیش از 221 میلیارد و 378 میلیون ریال است که سهم شاهد 101 میلیارد و 91 میلیون و سهم جانبازان 120 میلیارد و 287 میلیون ریال پرداخت شده است.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان با اشاره به اینکه صندوق قرض‌الحسنه شاهد استان زنجان در راستای گره‌گشایی از مشکلات اقتصادی خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگر ایجاد شده است، تصریح کرد: این وام‌ها سه برابر موجودی پس‌انداز و تا سقف 500 میلیون ریال است.

وی با اشاره به اینکه پرداخت وام به اعضای صندوق شاهد شرایط خاصی نمی‌خواهد و افرادی که عضو این صندوق باشند به راحتی می‌توانند وام دریافت کنند، گفت: وام صندوق یاد شده به اعضا اعم از والدین، همسران و فرزندان شهدا و جانبازان بنیاد و همسران جانبازان متوفی حقوق‌بگیر بنیاد پرداخت می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا