با ما همراه باشید

ورزش

اعزام ورزشکار کم بینای زنجانی به بازی های پارآسیایی

معصومه واحد پور گلبالیست زنجانی یکی از 6 ورزشکار کم بینای اعزامی به مسابقات بحرین است.

منتشر شده

در

اعزام ورزشکار کم بینای زنجانی به بازی های پارآسیایی

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،معصومه واحد پور ورزشکار کم بینای زنجانی پس از حضور در اردوهای انتخابی تیم ملی گلبال و انتخاب بین 30 ورزشکار منتخب کشور به بازی های آسیایی جوانان بحرین اعزام می شود.

این رقابت ها پس از اردوی متصل به اعزام که از 1 آذر ماه آغاز می شود در تاریخ 7 تا 17 آذرماه در کشور بحرین برگزار می شود.

فاطمه عجم دشتی از اصفهان، لیدا جبارزاده از فارس، نرگس ارمیری از اصفهان، معصومه مولایی از کرمان و ام البنین شریفی از خوزستان 5 نفر دیگر اعزامی به این رقابت ها هستند.

گفتنی است مراسم بدرقه ی این ورزشکار ساعت 15:30 روز شنبه 1400/08/29برگزار شد.

ادامه مطلب
تبلیغات
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ورزش

جشنواره رسم جوانمردی در زنجان برگزار می شود

مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان گفت:جشنواره رسم جوانمردی به مناسبت هفته فرهنگ پهلوانی و ورزش زورخانه ای و روز بسیج ورزشکاران و با حضور دکتر یامین پور معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان در زنجان برگزار می شود.

منتشر شده

در

توسط

جشنواره رسم جوانمردی در زنجان برگزار می شود

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،جواد بازرگان از برگزاری جشنواره رسم جوانمردی به مناسبت هفته فرهنگ پهلوانی و ورزش زورخانه ای و روز بسیج ورزشکاران خبر داد اظهار کرد: این جشنواره با حضور دکتر یامین پور معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان در زنجان برگزار می شود.

وی با بیان اینکه این مراسم ساعت 18 روز 1 خرداد 1401 در اردوگاه فرهنگی ورزشی شهید باکری استان برگزار خواهد شد افزود: در این جشنواره از ورزشکاران، مربیان، داوران، پیشکسوتان، رؤسای هیأت های ورزشی استان و ورزشکاران منتخب مردمی تجلیل خواهد شد.

بازرگان با اشاره به اینکه 17 شوال مصادف با بیست و نهم اردیبهشت ماه سال1401 ؛ یادآور مبارزه پهلوانانه حضرت علی ( علیه السلام) با عمروبن عبدود؛ مبارز معروف عرب بود که او را شکست داد و پرچم اسلام را سربلند کرد و پرچم کفر را واژگون ساخت. اظهار داشت: برای نسل امروز آگاهی از جوهره راستین پهلوانی بسیار سودمند و بهره جویی از آنها مایه آسایش می شود، چرا که پهلوانی و پهلوان مداری ارزش های فرهنگی و اخلاقی بسیار فراوانی دارند که می تواند این نسل را از ارزش های غلط و کاذب دور سازد و آنها را به خیرخواهی و رشد و تعالی بکشاند.

گفتنی است در این جشنواره علاوه بر موارد مذکور از برترین های عفاف و حجاب و خانواده شهدا نیز همراه با اجرای برنامه های باستانی تجلیل به عمل خواهد آمد.

ادامه مطلب

ورزش

علی شهبازی سکاندار هیأت بدنسازی و پرورش اندام استان زنجان شد

در روز هشتم اردیبهشت سالجاری مجمع انتخاباتی هیأت بدنسازی برگزار و ذبیح‌الله تاراسی، علی شهبازی و علیرضا یادگاری سه کاندیدای این هیأت بودند که در نهایت پس از کشیده شدن انتخابات به دور دوم، علی شهبازی ۱۵ رأی و علیرضا یادگاری ۱۲ رأی کسب کردند و دو رأی نیز باطله اعلام شد و در نهایت علی شهبازی با کسب 15 رای به مدت چهار سال به عنوان رئیس هیأت انتخاب شد.

منتشر شده

در

توسط

علی شهبازی سکاندار هیات وزنه برداری و پرورش اندام زنجان شد

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،بر این اساس وزارت ورزش و جوانان با ارسال نامه‌ای به فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام خواستار ابطال انتخابات هیأت استان زنجان شد.

در نامه ورزش و جوانان آمده است، بازگشت به رونوشت نامه شماره 210/81221 مورخ 1401/02/08 اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان در رابطه با مجمع عمومی انتخاب رئیس و هیأت رئیسه هیأت بدنسازی و پرورش اندام در تاریخ مذکور به اطلاع می‌رساند.

به استناد بند یک ماده هشت آئین‌نامه نحوه فعالیت هیأت‌های ورزشی استانی و شهرستانی تصمیمات مجمع با حداکثر مطلق آرای نصف به علاوه یک آرای حاضر معتبر خواهد بود.

با توجه به اینکه آقای علی شهبازی از 29 رای ماخوذه تعداد 15 رای را کسب کرده است و حد نصاب لازم یعنی 16 رای را کسب نکرده مجمع مذکور باطل اعلام می‌شود.

مقتضی است، در اسرع وقت با هماهنگی نایب رئیس مجمع نسبت به تعیین سرپرست جدید و فراخوان ثبت‌نام مجدد اقدام و از نتیجه این اداره کل را مطلع نمایید.

به گفته ی معاون اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان طبق نامه ارسالی گفته شده که علی شهبازی با رای مطلق انتخاب نشده است، در حالی که وقتی مجمع به دور دوم می‌رود؛ نیاز به رای مطلق ندارد، اما حتی اگر رای مطلق هم حساب کنیم، فرد انتخابی از این نظر مشکل ندارد.

غفار امانی با بیان اینکه من بعید می‌دانم که این مجمع ابطال شود،تصریح کرد: چون همه موارد قانونی رعایت شده و ایراد آئین‌نامه‌ای نداشته‌ایم.

حال فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام در پاسخ به نامه وزارت ورزش و جوانان با انتخاب علی شهبازی به عنوان رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام استان زنجان موافقت خود را اعلام نموده است.

رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام استان زنجان اظهار داشت:خداوند متعال رو شاکر و سپاسگزارم که توفیق عنایت فرمود تا بار دیگر در پایتخت شور و شعور حسینی،دیار غواصان دریا دل،شهر شهید شهریاری به برکت حضور ارزشمند دکتر نصیرزاده ریاست محترم فدراسیون و جناب آقای بازرگان مدیر کل محترم اداره ورزش ، جوانان و اعضای محترم مجمع که در تاریخ ۸ اردیبهشت ماه برگزار و تاریخ ۱۰ اردیبهشت حکم بنده به عنوان رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام استان زنجان صادر گردید تا بعنوان خادم ورزشکاران، مربیان،اساتید و پیشکسوتان این رشته انتخاب بشوم .

علی شهبازی با بیان اینکه لازم و ضروری میدانم من باب حدیث (من لم یشکر المنعم من المخلوقین لم یشکر الله عزوجل) از همه بزرگواران تشکر و قدر دانی نمایم تصریح کرد: شاهد خبری شدیم که در تاریخ ۱۲ اردیبهشت ماه اداره امور مشترک فدراسیون‌ها نامه ای مبنی بر ابطال انتخابات به فدراسیون ارسال کرده، که متاسفانه این نامه بدون استعلام از اداره کل ورزش و جوانان و یا فدراسیون انجام شده بود .

وی  تصریح کرد: با عنایت به اینکه مجمع انتخاباتی با رعایت کامل موازین قانونی و طبق آیین نامه برگزاری مجامع انتخابات روز ۸ اردیبهشت برگزار شده بود قطعا اگر قبل از ارسال این نامه از نحوه برگزاری مجمع کسب اطلاعات می گردید چنین حواشی به وجود نمی آمد.

رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام استان زنجان با بیان اینکه در کل این ایام با حواشی خود سپری شد تا اینکه روز ۲۴ اردیبهشت اداره کل دفتر رو تحویل بنده شد خاطر نشان نشان کرد: با عنایت به پیگیری‌های فدراسیون و ارائه مستندات اداره کل ورزش و جوانان ۲۴ اردیبهشت وزارت ورزش و جوانان طی بررسی مجدد مجمع را به رسمیت شناخته و نامه قبلی خود کان لم یکن اعلام نمود.

شهبازی افزود : از تک تک دوستان عزیز و ارجمند همه ورزشکاران،قهرمانان و پیشکسوتان درخواست دارم همواره دست یاری داده ، تا بتوانیم دست در دست هم گامهای موثری در راستای ارتقا ورزش پر مخاطب بدنسازی و پرورش اندام استان بر داریم.

ادامه مطلب

ورزش

تکواندو زنجان با حضور حامی مالی منسجم تر خواهد شد

رئیس فدراسیون تکواندو ضمن تأکید بر حمایت از تکواندو گفت:با جذب حامی مالی استعدادها را در استان به صورت منسجم و متمرکز داشته باشیم و با این استعدادها مدال المپیکی حاصل شود.

منتشر شده

در

توسط

تکواندو زنجان با حضور حامی مالی منسجم تر خواهد شد

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،هادی ساعی در مجمع عمومی سالانه ی استان زنجان با بیان اینکه تکواندو استان سرآمد تمام رشته هاست و این باور در مدیریت کلان استان نیز وجود دارد اظهار کرد: با جذب حامی مالی استعدادها را در استان به صورت منسجم و متمرکز داشته باشیم و با این استعدادها مدال المپیکی حاصل شود.

وی با اشاره به برخورداری استان از داوران، مربیان و قهرمانان بنام بین المللی و جهانی تصریح کرد: انتظارات از زنجان بالاست و باید از این پتانسیل عظیم استعداد در استان بهره بیشتری برد.

ساعی با تاکید بر اهمیت جذب حامی مالی برای توسعه ی هر چه بیشتر تکواندوی استان افزود: امروز و پس از برگزاری مجمع جلسات متعددی با شرکت های مختلف استان در همین راستا خواهیم داشت.

رئیس فدراسیون تکواندو با بیان اینکه حجم و تعدد برنامه های فدراسیون بسیار زیاد است اظهار داشت: در مدت 2 ماهی که در فدراسیون حضور دارم توانستیم کلاس داوری بین المللی هانمادانگ را که پیش از این همه ساله در کره جنوبی برگزار می شد برای اولین بار و با حضور 83 شرکت کننده به میزبانی ایران برگزار کنیم.

ساعی همچنین خبر داد: فدراسیون تکواندو تنها کشوری است که توانسته نمایندگی کوکی وان را برای برگزاری کلاس های آموزشی و آزمون های کمربند کسب کرده و این کلاس و آزمون ها را در کشور خود برگزار کند.

وی در ادامه افزود: تیم ناشنوایان تکواندو در کاروان المپیک ناشنوایان در چند روز گذشته نیز به عنوان بهترین تیم شناخته شد وبا کسب 4 مدال طلا، یک نقره و یک برنز و مقام اول تیمی در این دوره افتخار بسیار بزرگی را برای کشورمان به ارمغان آورده است.

 

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها