با ما همراه باشید

اجتماعی

اعتبارات عمرانی زنجان 3 برابر افزایش یافت

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان با بیان اینکه با سفر معاون عمران روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به استان زنجان، اعتبارات عمرانی استان 3 برابر افزایش پیدا کرد، افزود: باید تلاش کنیم در سریع‌ترین زمان ممکن این اعتبارات، جذب شده و پروژه‌هایی که در دست کار داریم را به بهره‌برداری برسانیم.

منتشر شده

در

اعتبارات عمرانی زنجان 3 برابر افزایش یافت

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،رضا خواجه ای با بیان اینکه پنج هزار واحد مسکونی طی سال‌جاری در زنجان مقاوم‌سازی می‌شود،گفت: طرح هادی امسال در ۱۲۰ روستا اجرا می‌شود.

وی با اشاره به اینکه استان زنجان در اجرای طرح هادی روستایی 4 درصد از میانگین کشوری بالاتر بوده است تصریح کرد:اعتبارات خوبی در سال 1400 ابلاغ شده و برنامه داریم که از این محل هم بتوانیم طرح هادی تعداد بیشتری از روستاها را اجرا کنیم.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان با اشاره به اجرای طرح بهسازی و مقاوم‌سازی مسکن روستایی خاطر نشان کرد: در سال گذشته این طرح در حدود 4500 واحد مسکن روستایی اجرا و تاکنون 51 هزار واحد مسکونی روستایی در استان زنجان مقاوم‌سازی شده و امسال نیز مقاوم‌سازی و بهسازی 5 هزار واحد مسکن روستایی را متعهد شده‌ایم.

خواجه ای با بیان اینکه  ۲ هزار واحد مسکن محرومان به بهره‌برداری می‌رسد، عنوان کرد: سال گذشته ۶۰ میلیارد تومان تسهیلات بلاعوض برای این واحدهای مسکنی پرداخت شده است.

این مقام مسئول تصریح کرد: تسهیلات مسکن روستایی از 50 به 100 میلیون تومان افزایش پیدا کرده و 2 برابر شده است.

وی اظهار داشت: شرایط سهل و آسانی برای اخذ تسهیلات مسکن در نظر گرفته شده و امیدواریم مردم نیز کمک کنند تا بتوانیم در سریع‌ترین زمان ممکن، تعداد بیشتری از مسکن‌ها را مقاوم‌سازی کنیم.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان با بیان اینکه مدت بازپرداخت تسهیلات مسکن روستایی 20 سال است، گفت: 3 سال هم دوره تنفس دارد و با 5 درصد کارمزد پرداخت می‌شود که در هیچ کجای دنیا چنین تسهیلاتی پرداخت نمی‌شود ضمن اینکه مبلغ اقساط این تسهیلات نیز کم بوده و برای تسهیلات 100 میلیون تومانی، ماهانه 720 هزار تومان است.

ادامه مطلب
تبلیغات
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجتماعی

باید با ابزار راه شهیدان مسیر انقلاب اسلامی را ادامه دهیم

استاندار زنجان بر ضرورت الگوگیری از راه و سیره شهدا در جامعه اسلامی تاکید کرد و گفت: با ابزار راه شهیدان باید مسیر انقلاب اسلامی را ادامه دهیم.

منتشر شده

در

توسط

باید با ابزار راه شهیدان مسیر انقلاب اسلامی را ادامه دهیم

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان، محسن افشارجی در کنگره 3535 شهید استان زنجان با بیان اینکه شهدا عندربهم یرزقون هستند، پس قدردانی ما از این آسمانی‌های خیلی جای بحث ندارد، اظهار داشت: این کنگره می‌تواند نماد قدردانی از خانواده شهدا محسوب می‌شود، چرا که حقشان هم بود که از بودن عزیزانشان در کنارشان بهره ببرند ولی از این حق گذشتند که به اقتدار کشورشان کمک کنند.

وی تصریح کرد: برگزاری چنین کنگره‌هایی به عنوان نماد تشکر از خانواده‌های شهدا است که اگر چه حقشان بود در کنار عزیزان باشند اما از آنها گذشتند تا انقلاب حرکت جدیدی را در دنیای نوین امروز آغاز کند.

استاندار زنجان خاطر نشان کرد: برگزاری این کنگره در واقع تشکر از ایثارگران و جانبازان نظام اسلامی و مردم همیشه در صحنه‌ای است که برای پاسداشت انقلاب تا پای جان ایستاده‌اند.

افشارچی با بیان اینکه خداوند در قرآن برای شهدا صفاتی را بیان می‌کند، ادامه داد: یکی از این صفات معامله با خدا است که پاداش آن را بهشت تعیین کرده است. 

استاندار زنجان ادامه داد: شهدا الگویی برای سلوک فردی و اجتماعی و حکمرانی محسوب می‌شوند و همانگونه که در قرآن کریم آمده است شهدا با معامله با خداوند متعال جنت را به دست آوردند.

وی با بیان اینکه کسانی که شهید می‌شوند شهید زندگی می‌کنند و هر جا در مقابل خوف و حزن باخته‌ایم در برابر دشمن نیز ایستادگی کم بوده است، افزود: شهدا در برابر دشمنان نترسیده و خوف و حزن به خود راه ندادند تا پیروز شدند.

این مقام مسئول بر ضرورت الگوگیری از راه و سیره شهدا در جامعه اسلامی تاکید کرد و گفت: با ابزار راه شهیدان باید مسیر انقلاب اسلامی را ادامه دهیم.

ادامه مطلب

اجتماعی

بازگشت آرامش به جایگاه های عرضه سوخت

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زنجان از بازگشت عرضه بنزین و نفتگاز به روال استفاده از کارت سوخت در جایگاه های استان خبر داد.

منتشر شده

در

توسط

بازگشت آرامش به جایگاه های عرضه سوخت

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،حمید حبیبی اظهار داشت: با تلاش شبانه روزی و جهادی کارکنان، سیستم عرضه سوخت در جایگاه ها احیا و به حالت عادی و با استفاده از کارت سوخت بازگشت.

وی افزود: هم استانی های عزیز می توانند بدون هیچگونه دغدغه و مشکلی از سهمیه ۱۵۰۰۰ریالی موجود در کارت سوخت شخصیشان استفاده کرده و بنزین یا نفتگاز دریافت کنند.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زنجان تصریح کرد: از ۶۰ باب جایگاه عرضه کننده بنزین و نفتگاز موجود در استان، تعداد ۳۵ جایگاه سیستم سامانه هوشمند در آن ها بارگذاری شده و طبق جدول، سوخت عرضه می کنند.

ادامه مطلب

اجتماعی

فعالیت راهدارخانه‌های مناطق کوهستانی و گردنه‌های برف‌گیر استان زنجان از نیمه آبان ماه آغاز می شود

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان زنجان از آغاز فعالیت راهدارخانه‌های مناطق کوهستانی و گردنه‌های برف‌گیر استان زنجان از ۱۵ آبان ماه خبر داد.

منتشر شده

در

توسط

فعالیت راهدارخانه‌های مناطق کوهستانی و گردنه‌های برف‌گیر استان زنجان از نیمه آبان ماه آغاز می شود

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،جواد یوسفی  اظهار داشت: با توجه به آغاز فصل سرما و ضرورت حضور راهداران در جاده‌های استان زنجان، ۳۰ راهدارخانه در استان آماده خدمات‌رسانی می‌شوند.

وی با بیان اینکه فعالیت راهدار خانه‌های مناطق کوهستانی و گردنه‌های برف‌گیر استان زنجان از ۱۵ آبان ماه آغاز می‌شود، افزود: مابقی راهدارخانه‌ها از اول آذرماه فعال می‌شوند.

این مسئول خاطرنشان کرد: در حال حاضر راهداران استان زنجان در آمادگی کامل بوده و در صورت نیاز خدمات‌رسانی می‌کنند.

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان زنجان ادامه داد: بیش از ۳۰ راهدارخانه با ۵۰۰ نفر نیرو و ۲۶۰ دستگاه انواع ماشین‌آلات راهداری در ایام زمستان به هم‌وطنان خدمات‌رسانی می‌کنند.

یوسفی عمر ناوگان راهداری استان زنجان رابین ۲۰ تا ۲۵ سال عنوان کرد و کرد و گفت: تعمیر و نگهداری این ماشین‌آلات نیازمند ۶ میلیارد تومان اعتبار است که تاکنون ۳ میلیارد آن تخصیص‌یافته است.

وی بیان کرد: هر چه اعتبار برای نوسازی ناوگان راهداری افزایش یابد خدمات بهتری ارائه می‌شود اما تلاش این ناوگان ارائه خدمات به بهترین شکل با همین اعتبارات است

ادامه مطلب

برترین ها