فرهنگی

استفاده از زبان هنر برای تقویت هویت دینی و ملی

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،محمد ربیع احمدخانی ضمن تقدیر از تلاش‌های اعضا و دست‌اندرکاران برگزاری یازدهمین جشنواره هنرهای تجسمی اظهار داشت: برای برگزاری هرچه بهتر و شایسته‌تر این برنامه باید نقاط قوت، ضعف و آسیب‌هایی که در ادوار گذشته وجود داشت را برطرف کنیم.

محمدربیع احمدخانی ضمن تاکید بر استفاده از از نوآوری، خلاقیت و آسیب شناسی دوره‌های برگزار شده گفت: قطعا این آسیب‌شناسی به برگزاری هرچه بهتر جشنواره و همچنین استقبال هنرمندان کمک خواهد کرد.

وی ایجاد فرصت و بستر مناسب برای هنرمندان جهت ارائه آثار و تولیدات را از مهم‌ترین عناصر برگزاری موفق جشنواره عنوان کرد و گفت: باید در این حوزه اطلاع رسانی دقیقی صورت گیرد، چرا که اطلاع رسانی دقیق و مناسب در سطح استان ضامن موفقیت و تاثیرگذاری آن است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان ادامه داد: باید از زبان هنر برای تقویت هویت دینی و ملی استفاده نمود و در این راستا باید موضوعاتی همانند کنگره 3535 شهید استان، شعار سال، آسیب‌های اجتماعی و…. مدنظر قرار گیرد.

وی با اشاره به اینکه فراخوان در فرصت مناسب و با انجام مطالعات دقیق و تخصصی صورت گیرد، افزود: پس از ارائه فراخوان نباید جشنواره به حال خود رها شود و تا روز اختتامیه جلسات منظم، مستمر و اصولی در جهت بررسی آثار دریافتی برگزار گردد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا