ورزش

استعداد یابی تیم منتخب فوتسال در زنجان برگزار می شود

اردوی استعدادیابی تیم منتخب فوتسال استان زنجان رده سنی جوانان زیر ۱۸سال روز جمعه۲۷ آبان ماه در زنجان برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،رضا علومی مسئول کمیته هیات فوتسال استان زنجان اظهار داشت: استعدادیابی تیم منتخب فوتسال رده سنی جوانان زیر ۱۸سال استان روز جمعه۲۷ آبان ماه در سالن ورزشی دانشگاه آزاد زنجان برگزار می شود .

وی افزود:در این برنامه استعدادیابی و انتخاب تیم منتخب استان ۵۰ نفر از استعدادهای فوتسال استان توانایی های خودشان را زیر نظر سرمربی و مربیان هیات فوتسال بروز می دهند.

این فعال ورزشی با بیان اینکه از تمام شهرستان ها و باشگاه های استان در این استعدادیابی حضور خواهند داشتند تصریح کرد: استعداد یاب ها آمادگی بازیکنان را مورد ارزیابی قرار می دهند.

مسئول کمیته فوتسال هیات فوتسال استان زنجان با بیان اینکه نفرات شرکت کننده در برنامه استعدادیابی از متولدین سال های۱۳۸۳/۱۰/۱۱و ۱۳۸۴انتخاب می شوند عنوان کرد:۱۵نفر در این برنامه انتخاب و ۱۲از بازیکنان منتخب فوتسال به المپیاد کشوری اعزام می شوند.

علومی هدف از این برنامه استعدادیابی را شناسایی بازیکنان با استعداد فوتسال عنوان کرد و گفت:در المپیاد کشوری فوتسال نفرات برگزیده به تیم ملی معرفی می شوند.

وی تصریح کرد:استعداد یابی فوتسال از تمام مناطق استان اولویت هیات فوتسال استان زنجان است که در این زمینه این استعداد یابی برگزار می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا