اجتماعی

استاندارد ایزو 45001 شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان تمدید شد

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،در آیین اختتامیه دوره ممیزی صدور گواهینامه سیستم یکپارچه IMS ، علیرضا علیزاده مدیرعامل و رییس هیات مدیره این شرکت، ارائه خدمات حداکثری و با کیفیت را از اهداف اصلی سازمانی شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان اعلام کرد و افزود: خوشبختانه با انجام ممیزی‌های مختلف و همچنین پایش‌های در سطح ملی، با تلاش همکاران، این شرکت جایگاه برتری در میان شرکت‌های توزیع و صنعت برق کشور برخوردار است.

علیزاده دریافت استانداردهای مختلف را برای شناسایی نقاط ضعف و قوت شرکت موثر دانست و گفت: شاخص‌هایی که در ممیزی مورد بررسی دقیق قرار می‌گیرند مواردی است که رعایت آن‌ها الزامی است و انطباق با استانداردها سبب پویایی شرکت خواهد شد و خوشبختانه امسال برای نخستین بار در میان شرکت‌های توزیع سراسر کشور موفق شدیم ایزو 45001 را برای سومین سال متوالی تایید و تمدید کنیم که موفقیتی چشمگیر برای شرکت است.

وی افزود: بررسی عملکرد شرکت و ممیزی سیستم مدیریتی و رصد عملکرد سازمان به شناخت نقاط ضعف و قوت سیستم کمک می کند و برای ارتقای کیفیت خدمت رسانی، شاخص‌ها و هدف اصلی شرکت که رضایت‌مندی جامعه است به استقرار سيستم‌های ممیزی مديريت نیاز است.

امیرفردوسی، مدیرعامل شرکت AFNOR نیز در این آیین با تقدیر از همراهی و همکاری کارکنان شرکت در برگزاری این ممیزی گفت: خوشبختانه شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان در زمینه‎های گوناگون نسبت یه 3 سال پیش که نخستین ممیزی انجام شد پیشرفت‌های چشمگیری داشته است که نمود بارز سیستم و مدیریت مناسب و باکیفیت در این شرکت است.

وی افزود: در ممیزی فرآیندهای مختلفی از جمله دیسپاچینگ، امور مشترکین، مهندسی، منابع انسانی، تضمین کیفیت و فرایند مدیریت مورد بررسی قرار گرفت و شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان با کسب امتیازات ایده‌آلی توانست این نشان‌ها را دریافت کند.

مصطفی اشک‌ریز، سرممیز شرکت AFNOR نیز گفت: شناسایی و کنترل ریسک‌های ایمنی و بهداشت حرفه ای، انطباق بیشتر با الزامات قانونی، افزایش اعتبار سازمان و کسب اعتماد ذی نفعان، دستیابی به اهداف استراتژیک تجاری با در نظر گرفتن مسائل ایمنی و بهداشت حرفه ای، دستیابی به مزیت رقابتی و مالی با افزایش بهره وری و کاهش هزینه ها ، از شاخص‌های اصلی دریافت این استاندارد است که شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان با رعایت حداکثری پارامترهای مورد نظر موفق به دریافت این نشان شد.

وی گفت: دریافت این نشان پایان ممیزی سیستم‌های مدیریتی محسوب نمی‌شود و کارشناسان و ممیزان شرکت AFNOR با حضور دوره‌ای و دریافت اطلاعات شرکت کیفیت خدمات و صلاحیت‌های این شرکت را مورد بررسی سالانه قرار خواهند داد.

گفتنی‌است شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان در این ممیزی موفق به کسب ایزو 9000 ویرایش 2015 ، ایزو 45001 ویرایش 2018 ، ایزو 14000 ویرایش 2015 و راهنمای HSE-MS شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا