اجتماعی

ارائه 46 هزار خدمت به نیازمندان از طریق مراکز نیکوکاری

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان گفت:از ابتدای سال جاری تاکنون 46 هزار خدمت از طریق مراکز نیکوکاری به اقشار نیازمند و جامعه هدف کمیته امداد ارائه شده است.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان، روح اله صالحی  با اشاره به جایگاه کمیته امداد در بین مردم اظهار کرد: کارکردهای کمیته امداد در بخش های مختلف خدمت رسانی موجب اعتماد بیش از پیش مردم به این نهاد شده و مردم خیر و نیکوکار استان مشارکت خوبی در طرح‌های این نهاد دارند که این مهم به عنوان سرمایه اجتماعی باید همواره مد نظر قرار گیرد.

وی ارائه خدمات شایسته و تکریم ارباب رجوع را از مهمترین عناصر حضور و همراهی مردم و خیرین عنوان کرد و گفت: از دیگر موضوعاتی که باید در خدمت‌رسانی به محرومین تقویت شود، تقویت تعاملات و ارتباطات بین دستگاههایی اجرایی و حضور میدانی است.

صالحی در ادامه گزارشی از خدمات ارائه شده در سال جاری ارائه کرد و افزود: امسال 2800 فرصت شغلی از 6500 فرصت شغلی پیش‌بینی شده برای سال جاری تاکنون ایجاد شده است.

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان با اشاره به اینکه ارائه خدمات در کمیته امداد با همکاری و تعامل مراکز نیکوکاری صورت گرفته است؛ گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 46 هزار خدمت از طریق مراکز نیکوکاری به اقشار نیازمند و جامعه هدف کمیته امداد ارائه شده است.

وی با تأکید بر حضور میدانی و وقت گذاری در ارائه خدمت به نیازمندان و جامعه هدف، گفت: این ادبیات باید در همه بخش‌های خدمت رسانی به ویژه مسکن، اشتغال و ارائه خدمات فکری و فرهنگی به عنوان سه رکن توانمند ساز همواره مورد توجه قرار گیرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا