اجتماعی

ارائه خدمات رایگان کاروان سلامت ماهنشان به اهالی روستای ایمیر

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،حسن شکری در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: کاروان سلامت در شهرستان ماهنشان با هدف ایجاد زمینه رشد و توسعه سلامت در روستاهای دور افتاده و کم برخوردار، کمک به بهبود سطح سلامت و و گسترش حس نوعدوستی و اعتلای فرهنگ داوطلب محوری بین مردم است.

وی خاطرنشان کرد: اعزام کاروان سلامت داوطلبان هلال احمر و ارائه خدمات عام المنفعه و بشردوستانه با هدف ارائه خدمات رایگان بهداشتی، درمانی و آموزشی به مناطق دورافتاده و صعب العبور انجام شد.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان ماهنشان گفت: اعزام کاروان سلامت به روستای ایمیر از بخش انگوران و توابع قلعه جوق به مناسبت هفته بسیج انجام شد که در این هفته کاروان های دیگری برای ارائه خدمات رایگان و بی منت به سایر روستاهای شهرستان ماهنشان اعزام می شود.

شکری با بیان اینکه کاروان سلامت در روستای ایمیر شامل پزشک عمومی، ماما، نسخه پیچ و پرستار بود، اظهارداشت: این کاروان موفق به ویزیت رایگان حدود 50 نفر از اهالی روستا شدند.

وی یادآوری کرد: ارائه داروی رایگان، ویزیت و خدمات پرستاری رایگان از خدمات انجام شده برای این تعداد از اهالی ایمیر بود.

گفتنی است روستای ایمیر از توابع بخش انگوران شهرستان ماهنشان است، طرح کاروان سلامت در قالب طرح شهید حاج قاسم سلیمانی با همکاری سپاه ناحیه ماهنشان، و شبکه بهداشت و درمان شهرستان، داوطلبان و بسیجیان هلال احمر ماهنشان اجرا شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا