با ما همراه باشید

اجتماعی

ارائه خدمات درمانی در بیمارستان بهمن نباید یک روز هم متوقف شود.

منتشر شده

در

ارائه خدمات درمانی در بیمارستان بهمن نباید یک روز هم متوقف شود.

به گزارش پایگاه خبری فناوری زنجان،رئیس کل دادگستری استان در دومین روز از ایام الله دهه فجر با حضور در بیمارستان بهمن زنجان در جلسه بررسی مشکلات این بیمارستان با تبریک ایام الله دهه فجر و ابراز خرسندی از حضور در تنها بیمارستان خصوصی در زنجان که در گذشته با مشکلات زیادی مواجه بود گفت : با توجه به وجود برخی مشکلات در بیمارستان بهمن در ماههای گذشته و ورود دستگاه قضائی از تعطیلی این بیمارستان جلوگیری شد و بطور کلی حمایت و توجه به حوزه بهداشت که مورد تأکید آموزه های دینی است و یک امر لازم ،منطقی و عقلانی است .
وی با بیان اینکه بیمارستان بهمن در گذشته با برخی مشکلات و چالشهایی مواجه بوده است افزود : تأکید دستگاه قضائی در این مدت براین بود که ارائه خدمات درمانی در این بیمارستان نباید یک روز هم متوقف شود و براساس گزارش امروز مدیر تصفیه موید این مطلب ا ست و خیلی خوشحال هستیم که آرامش به این مرکز بازگشته است .
رئیس شورای قضائی استان در ادامه جلسه بررسی مشکلات این بیمارستان که دادستان مرکز استان و معاونین رئیس کل ، مدیر بیمارستان و هیئت تصفیه نیز حضور داشتند ، ضمن تقدیر از اقدامات موثر هیئت تصفیه و مدیر بیمارستان برای حل مشکلات و پیگیری فرایند واگذاری بیمارستان اظهار کرد : در خواست ما از هر دو طرف این است که بیمارستان با همان کاربری فعالیت کند و در نهایت توافق نهائی برای واگذاری بیمارستان فراهم شود.
صادقی نیارکی با اشاره به این که از دستآوردهای جمهوری اسلامی ایران به همت امام راحل توجه به حوزه بهداشت بوده است تأکید کرد: با مراجعه به دوران قبل انقلاب و بعد انقلاب ما با توسعه و پیشرفت بسیار زیادی در این حوزه مواجه هستیم باید قدردان این انقلاب و امام راحل باشیم که امروز در همه حوزه ها خصوصا حوزه بهداشت در دنیا شاخص هستیم
وی با بیان اینکه استان ظرفیت های خوبی برای توسعه و پیشرفت از جمله حوزه بهداشت دارد ادامه داد :برای چنین استانی وجود یک بیمارستان خصوصی کافی نیست و بخش خصوصی بایستی کمک کار بخش دولتی باشد و مردم از خدمات این بخش بهره مند شوند
رئیس کل و هیئت همراه در بدو ورود به بیمارستان، ضمن بازدید از بخشهای مختلف این مرکز در گفتگو با پرستاران و پزشکان با اهداء شاخه گل از زحمات و تلاشهای مدافعان سلامت تجلیل کردند

ادامه مطلب
تبلیغات
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجتماعی

باید با ابزار راه شهیدان مسیر انقلاب اسلامی را ادامه دهیم

استاندار زنجان بر ضرورت الگوگیری از راه و سیره شهدا در جامعه اسلامی تاکید کرد و گفت: با ابزار راه شهیدان باید مسیر انقلاب اسلامی را ادامه دهیم.

منتشر شده

در

توسط

باید با ابزار راه شهیدان مسیر انقلاب اسلامی را ادامه دهیم

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان، محسن افشارجی در کنگره 3535 شهید استان زنجان با بیان اینکه شهدا عندربهم یرزقون هستند، پس قدردانی ما از این آسمانی‌های خیلی جای بحث ندارد، اظهار داشت: این کنگره می‌تواند نماد قدردانی از خانواده شهدا محسوب می‌شود، چرا که حقشان هم بود که از بودن عزیزانشان در کنارشان بهره ببرند ولی از این حق گذشتند که به اقتدار کشورشان کمک کنند.

وی تصریح کرد: برگزاری چنین کنگره‌هایی به عنوان نماد تشکر از خانواده‌های شهدا است که اگر چه حقشان بود در کنار عزیزان باشند اما از آنها گذشتند تا انقلاب حرکت جدیدی را در دنیای نوین امروز آغاز کند.

استاندار زنجان خاطر نشان کرد: برگزاری این کنگره در واقع تشکر از ایثارگران و جانبازان نظام اسلامی و مردم همیشه در صحنه‌ای است که برای پاسداشت انقلاب تا پای جان ایستاده‌اند.

افشارچی با بیان اینکه خداوند در قرآن برای شهدا صفاتی را بیان می‌کند، ادامه داد: یکی از این صفات معامله با خدا است که پاداش آن را بهشت تعیین کرده است. 

استاندار زنجان ادامه داد: شهدا الگویی برای سلوک فردی و اجتماعی و حکمرانی محسوب می‌شوند و همانگونه که در قرآن کریم آمده است شهدا با معامله با خداوند متعال جنت را به دست آوردند.

وی با بیان اینکه کسانی که شهید می‌شوند شهید زندگی می‌کنند و هر جا در مقابل خوف و حزن باخته‌ایم در برابر دشمن نیز ایستادگی کم بوده است، افزود: شهدا در برابر دشمنان نترسیده و خوف و حزن به خود راه ندادند تا پیروز شدند.

این مقام مسئول بر ضرورت الگوگیری از راه و سیره شهدا در جامعه اسلامی تاکید کرد و گفت: با ابزار راه شهیدان باید مسیر انقلاب اسلامی را ادامه دهیم.

ادامه مطلب

اجتماعی

بازگشت آرامش به جایگاه های عرضه سوخت

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زنجان از بازگشت عرضه بنزین و نفتگاز به روال استفاده از کارت سوخت در جایگاه های استان خبر داد.

منتشر شده

در

توسط

بازگشت آرامش به جایگاه های عرضه سوخت

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،حمید حبیبی اظهار داشت: با تلاش شبانه روزی و جهادی کارکنان، سیستم عرضه سوخت در جایگاه ها احیا و به حالت عادی و با استفاده از کارت سوخت بازگشت.

وی افزود: هم استانی های عزیز می توانند بدون هیچگونه دغدغه و مشکلی از سهمیه ۱۵۰۰۰ریالی موجود در کارت سوخت شخصیشان استفاده کرده و بنزین یا نفتگاز دریافت کنند.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زنجان تصریح کرد: از ۶۰ باب جایگاه عرضه کننده بنزین و نفتگاز موجود در استان، تعداد ۳۵ جایگاه سیستم سامانه هوشمند در آن ها بارگذاری شده و طبق جدول، سوخت عرضه می کنند.

ادامه مطلب

اجتماعی

فعالیت راهدارخانه‌های مناطق کوهستانی و گردنه‌های برف‌گیر استان زنجان از نیمه آبان ماه آغاز می شود

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان زنجان از آغاز فعالیت راهدارخانه‌های مناطق کوهستانی و گردنه‌های برف‌گیر استان زنجان از ۱۵ آبان ماه خبر داد.

منتشر شده

در

توسط

فعالیت راهدارخانه‌های مناطق کوهستانی و گردنه‌های برف‌گیر استان زنجان از نیمه آبان ماه آغاز می شود

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،جواد یوسفی  اظهار داشت: با توجه به آغاز فصل سرما و ضرورت حضور راهداران در جاده‌های استان زنجان، ۳۰ راهدارخانه در استان آماده خدمات‌رسانی می‌شوند.

وی با بیان اینکه فعالیت راهدار خانه‌های مناطق کوهستانی و گردنه‌های برف‌گیر استان زنجان از ۱۵ آبان ماه آغاز می‌شود، افزود: مابقی راهدارخانه‌ها از اول آذرماه فعال می‌شوند.

این مسئول خاطرنشان کرد: در حال حاضر راهداران استان زنجان در آمادگی کامل بوده و در صورت نیاز خدمات‌رسانی می‌کنند.

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان زنجان ادامه داد: بیش از ۳۰ راهدارخانه با ۵۰۰ نفر نیرو و ۲۶۰ دستگاه انواع ماشین‌آلات راهداری در ایام زمستان به هم‌وطنان خدمات‌رسانی می‌کنند.

یوسفی عمر ناوگان راهداری استان زنجان رابین ۲۰ تا ۲۵ سال عنوان کرد و کرد و گفت: تعمیر و نگهداری این ماشین‌آلات نیازمند ۶ میلیارد تومان اعتبار است که تاکنون ۳ میلیارد آن تخصیص‌یافته است.

وی بیان کرد: هر چه اعتبار برای نوسازی ناوگان راهداری افزایش یابد خدمات بهتری ارائه می‌شود اما تلاش این ناوگان ارائه خدمات به بهترین شکل با همین اعتبارات است

ادامه مطلب

برترین ها