اجتماعی

ارائه خدمات تحصیلی به 7800 دانش‌آموز در زنجان

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان گفت: ارائه خدمات تحصیلی و توجه به تقویت بنیه تحصیلی و آموزشی دانش آموزان تحت حمایت از اولویت های کمیته امداد در حوزه فرهنگی است.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان، روح اله صالحی اظهار کرد: ارائه خدمات تحصیلی و توجه به تقویت بنیه تحصیلی و آموزشی دانش آموزان عزیز تحت حمایت از اولویت های کمیته امداد در حوزه فرهنگی است.

وی با بیان اینکه توانمندسازی فکری، فرهنگی وتحصیلی مددجویان تحت حمایت یکی از فعالیت های این نهاد در این بخش است، افزود: بر اساس آمارهای موجود 7 هزار و 800 دانش آموز نیازمند مستعد تحت حمایت از خدمات این نهاد بهره مند هستند و مشارکت خیران و نیکوکاران در تامین بخشی از ملزومات آموزشی مورد نیاز در تقویت استعداد های آنان اثر بخش است.

 مدیرکل کمیته امداد استان زنجان با اشاره به اینکه حمایت از این بخش از مددجویان تحت حمایت اهمیت بالایی دارد چراکه هرگونه خدمت به این ولی نعمتان در واقع سرمایه گذاری است چراکه مانع از تسری فقر در این خانواده می شود، گفت: عموم مردم نیکوکار می‌توانند یکی از نیت‌های خیرخواهانه خود را به سمت فعالیت‌های فرهنگی سوق دهند تا شاهد ارتقای علمی و فرهنگی مددجویان باشیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا