اجتماعی

ارائه خدمات به یک هزار بیمار خاص و صعب العلاج در زنجان

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان گفت:بر اساس آمارهای موجود، یک هزار و 20 بیمار خاص و صعب‌‌العلاج تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان بوده که برای خدمت‌رسانی بهتر، خدمات درمانی ویژه به این گروه از جامعه هدف ارائه می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،روح اله صالحی مدیرکل کمیته امداد استان زنجان اظهار داشت: بر اساس آمارهای موجود، یک هزار و 20بیمار خاص و صعب‌‌العلاج تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان بوده که برای خدمت‌رسانی بهتر، خدمات درمانی ویژه به این گروه از جامعه هدف ارائه می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: از مجموع بیماران خاص و صعب‌العلاج تحت حمایت کمیته امداد استان 955بیمار صعب‌العلاج و 65نفر نیز بیمار خاص هستند.

صالحی ادامه داد: این خدمات به صورت رایگان و در سرفصل‌های کلی خدمات پاراکلینیک، فرانشیز و مابه التفاوت خدمات بیمه‌ای، خدمات غیر تعهد بیمه پایه، دارو و تجهیزات، خدمات جانبی درمان و لوازم مصرفی دسته‌بندی می‌شود.

صالحی توضیح داد: کمک هزینه خرید انواع تجهیزات درمانی کپسول اکسیژن و دستگاه اکسیژن‌ساز دستگاه تنفس مصنوعی (ونتیلاتور) و تجهیزات توانبخشی اعضای مصنوعی، عصا، تشک، تخت و دندانپزشکی از دیگر خدمات کمیته امداد در حوزه بیماران خاص و صعب‌العلاج است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا